Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Presun kontaktu z Nokie do iPAQu

viktor99 (40)|15.10.2003 14:38
Potrebuji presunout cca 300 kontaktu z Nokie 7210 do iPAQu 5450. Jde mi jen o jeden prenos dat - uz mam novy telefon (Sony Ericsson T610), kde by mela byt synchronizace bez problemu.

Sama N 7210 dokaze odeslat kontakt pouze po jednom - coz vyzaduje 9 stisku klaves. 300 kontaktu x 9 = 2700 stisku - to bych se asi uklikal...

Zkousel jsem SIManager (freeware) , ale vubec se mi nepodarilo propojit se pres infra (zkouseno i se Sony Ericssonem T610).
Na radu zamestnance Sunnysoft jsem nainstaloval mPhone (plna verze s omezenim na 30 dnu). Uz jsem zacal jasat, protoze se mi podarilo do PDA presunout vsechny kontakty. Jenze data jsou jen ve zminenem programu - vsechny snahy o presun do Outlooku byly neuspesne.

Prosim poradte, zacinam byt zoufaly... :sarcastic:

Jen pripominam, ze jsem PDA zacatecnik, takze delam mozna neco spatne...
jfn_ce4you (26)|15.10.2003 16:31
Ja bych to zkusil asi touhle cestou:
z N7210 pres NokiaPCSuite do Outlooku (a mame z toho kontakty...) a ty uz jdou pohodlne jak do ipaqa, tak do T610 (XTNDConnectPC na synchronizaci). Predpoklada to ovsem pouzit PC a na nem MSOutlook..
viktor99 (40)|15.10.2003 16:37
Tento zpusob by mi rozhodne nevadil. PC i Outlook mam, ale nemam Nokia PC Suite a hlavne kabel. Jeden znamy ma oboje (orig Nokia), ale nejak to zrovna nemuze najit... :(

Jinak samozrejme myslenka dobra. Me uz to take napadlo, ale neni ten kabel...
jfn_ce4you (26)|15.10.2003 16:43
Pokud mate notebook nebo externi IR port (jako ja ;) ), tak kabel nepotrebujete. Funguje to i pres infra.
viktor99 (40)|15.10.2003 16:58
IR port mi prisel neperspektivni, tak jsem si pred rokem a pul koupil BT adapter (Mitsumi). Jelikoz se ani po 4mesicich nikomu nepodarilo rozchodit jej s PC, nasledovala reklamace...

Otec ma NTB s IrDA, ale vim, ze se mu synchronizace take nejak nedarila (zkousel to s jeho T610 a XTNDConnect PC). Leda nekde sehnat PC Suite od Nokie a jednorazove presipat data z N 7210 do toho notebooku. Pak tam nainstalovat ActiveSync a presunout to do H5450. A pak uz jen do PC a je to :))

Pokud nenajdu nejaky jednodussi zpusob, tak to asi vazne dopadne takto. Ted jeste presvedcit otce, ze mu ty programky nepolozi jeho NTB (a pak aby se to vazne nestalo) ;)
jfn_ce4you (26)|15.10.2003 17:11
No, ja jsem mel s T610 a XTND pres BT taky docela problemy, ale pomohlo mi, kdyz jsem si do winXP nainstaloval uplne novou verzi (doporucuju nepreinstalovavat, ale uplne odinstalovat tu stavajici instalaci). Neni se ceho bat :)
viktor99 (40)|15.10.2003 17:28
Doporucim to otci (pro mne to bude brzy take aktualni). Predpokladam, ze to bude na webu SE ke stahnuti.

Zatim tedy dekuji, zkusim to v nejblizsich dnech (vidim to na vikend), pak dam vedet, jak to dopadlo.

Vzhledem k tomu, ze mame stejny mobil i PDA, verim, ze se v diskusi jeste potkame.


Ja ted na nejaky cas odchazim od pocitace. Rozhodl jsem se, ze upecu nejakou buchtu ;)