Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SD karta nejak fixluje

vpx (529)|5.6.2006 09:17
Ahoj, mam podezreni, ze mi zacala nejak fixlovat SD karta. Nemam z toho moc radost, protoze kdyz si predstavim,ze ji pujdu vyreklamovat, oni mi slibi, ze mi hned zavolaji, az ji vyreklamuji a pak se na mne stejne vyprdnou, jako vsichni pri vsech reklamacich, a hlavne, bez karty si ani neskrtnu.
Zajimalo by mne, jestli mate nekdo podobny problem. Jak se to projevuje:
- udelal jsem nekolik fotek, a z nich uz 4 nejdou precist, telefon jsem meiz tim ani nevypnul
- nakopiroval jsem nejaky mp3 a nektery z nich nejdou prehrat
- ztratilo se nastaveni tomtom

Muze to byt jeste necim jinym nez kartou ?
bender_ce4you (63)|6.6.2006 13:26
Jestli mas ctecku karet, dej si do ni tu kartu, a pak napis do prikazovyho radku "chkdsk [pismeno disku]:" Tam ti to napise, jestli mas blby sektory nebo ne... Jestli jo, tak tu reklamaci uhadas snadno, vztahuje se na to zaruka. Jinak muzes zkusit format, a chkdsk s parametrem /f ...
vpx (529)|6.6.2006 13:41
Diky, uz jsem ji dal vyreklamovat, tak uvidim. Ctecku stejne nemam. Horsi je, ze bez karty je Qtek skoro nepouzitelnej ... ated budu mesic cekat :(
Zdenek Malinsky (9781)|6.6.2006 14:25
Měsíc čekat? Proč? To ti nedali výměnou jinou kartu? Pokud ne, tak asi nakupuješ ve špatném obchodě.
vpx (529)|6.6.2006 16:24
No asi jo :(
vodopadek (274)|6.6.2006 22:07
no po pravde mam stejnou zkusenost. Karta se zacala chovat podivne... neco neslo precist, neslo najednou nic instalovat na kartu... byl tam podivny adresar filestobedeleted ktery ukazoval velikost 3GB na 1GB karte:-) zpusob reseni? format karty ve ctecce a je po problemech... karta jede jak vino bez problemu uz asi pul roku... Ale treba to bylo necim jinym:-)
vpx (529)|7.6.2006 08:39
No, ted budu cekat,asi jsem to mohl zkusit s tou cteckou, ale nastesti mam kartu od znamyho (pujcenou), tak to neni tak bolestivy.