Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC N560 - rychlost prenostu na SD kartu PC2PDA

erazer2k5 (55)|4.6.2006 21:46
Muzete sem dat vase zkusenosti s rychlosti prenosu pri kopirovani z PC na PDA? Jsem vazne znechucen, ze mi to jede cca 100kB/s. Pritom kdyz vyndam SD kartu z PDA a dam ji do NB do jeho ctecky, zapisuju na ni velice rychle.

Vim, ze PDA maji obecne pomalej radic na SD karty, ale tohle je fakt silna kava.

:no:
beecher (9270)|5.6.2006 11:41
No, jeste za to muze prenes prohaneny pres ActiveSync... Doporucuji vypnout konverzi souboru v AS a uplne nejlepe pouzit Softick Card Export II...
atomion (1159)|5.6.2006 13:14
Já používám CardExport II. a jede mi to asi 400 kB/s.. Není to žádná převratná rychlost ale mě to zatím vždy stačilo..

2erazer2k5: Koukal jsem že máte 4GB SD kartu a u té se podle mě bez čtečky neobejdete.. Radil bych si pořídit čtečku i k PC (což při denšních cenách není problém) a pak využijete rychlost karty.
erazer2k5 (55)|5.6.2006 14:50
beecher: dik za tip, mas skoro vzdycky nejakej dobrej, jak to tak pozoruju :)

[QUOTE="atomion"]Já používám CardExport II. a jede mi to asi 400 kB/s.. Není to žádná převratná rychlost ale mě to zatím vždy stačilo..

2erazer2k5: Koukal jsem že máte 4GB SD kartu a u té se podle mě bez čtečky neobejdete.. Radil bych si pořídit čtečku i k PC (což při denšních cenách není problém) a pak využijete rychlost karty.[/QUOTE]

Zajimavy je, ze kolega co ma N500 s 2GB stejnou kartou jako ja, tak ma prenos cca 600kB/s a ja s N560 a 4GB 100kB/s, tomu teda rikam vyhra. Podle me (neoverena teorie) mam mozna to PDA problem s vetsi kapacitou karty a tak stahuje rychlost, tezko rict. Az budu mit v ruce tu 2GB kartu, tak to prubnu.
Nejde mi o to, ze nemuzu pouzivat externi ctecku, mam ji integrovanou v NB, takze pohoda, ale radsi bych rad pres synchro kolibku, abych porad nemusel vytahovat a zandavat kartu do PDA ...
beecher (9270)|5.6.2006 15:46
Jak skoro vzdycky? ;) :D
zivan (615)|5.6.2006 15:51
Nikde tu neni upresneno, jestli jde o prenos pres kabel, bluetooth, wi-fi...

Ja zbezne testoval prenos pres bluetooth s Looxem 410 a vyslo mi asi 90kB/s.

A na rychlost bude mit vliv firewall, asi i antivir...apod.
erazer2k5 (55)|5.6.2006 22:08
[QUOTE="Zivan"]Nikde tu neni upresneno, jestli jde o prenos pres kabel, bluetooth, wi-fi...

Ja zbezne testoval prenos pres bluetooth s Looxem 410 a vyslo mi asi 90kB/s.

A na rychlost bude mit vliv firewall, asi i antivir...apod.[/QUOTE]

Pres kabel.
jt_ce4you (77)|15.6.2006 10:11
No k diskuzi o kopirovani souboru mezi PDA a PC. Ciste teoreticky, nemuze to bejt ze treba kopirujes pres USB 1.0, nebo mas pomalejsi kartu? (treba 60x)?

Ja mam totiz Looxe N560 + 150x rychlostni 2GB SD sandisk, propojenou s PC pres USB 2.0 a bezne kopiruju soubory klidne az 700 kb/s. Ale taky se mi to zda pomale, hlavne kdyz casto pouzivam Looxe jako MP3 player a casto kopiruju az 1GB mp3 ...tam a zpet:D Tak se koukni na USB a rychlost karty (je to ale jen moje spekulace)
erazer2k5 (55)|16.6.2006 12:44
[QUOTE="jt"]No k diskuzi o kopirovani souboru mezi PDA a PC. Ciste teoreticky, nemuze to bejt ze treba kopirujes pres USB 1.0, nebo mas pomalejsi kartu? (treba 60x)?

Ja mam totiz Looxe N560 + 150x rychlostni 2GB SD sandisk, propojenou s PC pres USB 2.0 a bezne kopiruju soubory klidne az 700 kb/s. Ale taky se mi to zda pomale, hlavne kdyz casto pouzivam Looxe jako MP3 player a casto kopiruju az 1GB mp3 ...tam a zpet:D Tak se koukni na USB a rychlost karty (je to ale jen moje spekulace)[/QUOTE]

Kartu jsem kupoval origo balenou, rychlost 150x. Vyzkouseno v NB be ctecce, ze karta je rychla dost. Na NB mam uz pouze USB2.0, takze tam zakopanej pes taky nebude ...

Nechapu, cim to je.
Surgical (2364)|16.6.2006 17:50
Je to tim, ze to tak proste je. Jediny opravdovy lek je ctecka karet v pisidle nebo notebooku pripadne externi pres USB 2.0.