Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Úprava map

boban1108 (72)|4.6.2006 20:00
Používám SmartMaps už hodně přes rok. A procestoval jsem na kole dost koutů ČR a konstatuji: chápu, že tam nelze malovat každou cestu. Mapa by byla nepřehledná a ztratila by i grafickou úroveň, kterou považuji za vysokou.
Ale nemohu se smířit s faktem, že prašná cesta je malovaná jako silnička, případně naopak. Tvůrcům mapy lze sice tyto údaje posílat, ale update vyjde tak jednou za rok a platit za něj se mi nechce.
Proto bych uvítal prográmek, kde bych si mohl mapové podklady upravovat sám. Možná, že chci moc, ale přeci jen se chci zeptat výrobce: dáte nám něco takového k dispozici?
michalv (77)|13.6.2006 00:01
[QUOTE="Boban1108"]Používám SmartMaps už hodně přes rok. A procestoval jsem na kole dost koutů ČR a konstatuji: chápu, že tam nelze malovat každou cestu. Mapa by byla nepřehledná a ztratila by i grafickou úroveň, kterou považuji za vysokou.
Ale nemohu se smířit s faktem, že prašná cesta je malovaná jako silnička, případně naopak. Tvůrcům mapy lze sice tyto údaje posílat, ale update vyjde tak jednou za rok a platit za něj se mi nechce.
Proto bych uvítal prográmek, kde bych si mohl mapové podklady upravovat sám. Možná, že chci moc, ale přeci jen se chci zeptat výrobce: dáte nám něco takového k dispozici? [/QUOTE]
No mě spíš štve, že mapa není tak podrobná do ulic.Nechápu proč tam není do ulic třeba město Kladno,Kralupy nad Vltavou a spousty jiných velkých měst:mad: Musel jsem opět použít na cestě papírovou mapu na které jsou vyznačeny ulice a jejich jména:mad:
loox720 (15)|16.6.2006 00:05
Planstudio nyní nabízí soubor cca 100 okresních měst,kde jsou i Kralupy (bohužel není Kladno).
Dráček (68)|16.6.2006 19:56
[QUOTE="Vrzák Michal"]No mě spíš štve, že mapa není tak podrobná do ulic.Nechápu proč tam není do ulic třeba město Kladno,Kralupy nad Vltavou a spousty jiných velkých měst:mad: Musel jsem opět použít na cestě papírovou mapu na které jsou vyznačeny ulice a jejich jména:mad: [/QUOTE]

jj, chces moc :)

nazvy ulic v kotehulkach nejsou obvykle ani u konkurence... zatim bohuzel :(