Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

sd karta kingston 1G v pda acer n30

ladin2 (57)|4.6.2006 10:30
MÁM TAKOVÝ PROBLÉM KDYŽ CHCU NAINSTALOVAT JAKYKOLIV SOUBOR NA KARTU TAK TO MI OZNAMÍ ŽE MÁM ODSTRANIT NĚJAKOU OCHRANU PROTI PŘEPSÁNÍ NA KARTĚ JDE TO NĚJAK PŘÍMO PROLOMIT TU OCHRANU PROTOŽE MUSÍM SOUBOR VŽDY NABALIT DO NĚKOLIKA SLOŽEK ABY TO KARTA SEŽRALA .POTOM UŽ TO FUNGUJE KOREKTNĚ:)) DÍKY LADIN2
martin14_ce4you (79)|4.6.2006 13:29
Aku hlasku? Treba ju sem napisat. Karty mavaju na boku prepinac proti prepisu, tym to ale asi nebude. Niektore aplikacie sa nedaju na kartu nainstalovat, niektore sa tam nedavaju vobec, napr. lokalizacia. Podporuje n30 taku velkost a format karty aku pouzivas?
Pomohlo by aj trochu gramatiky, tazko sa to citalo.
ladin2 (57)|4.6.2006 13:57
[QUOTE="martin14"]Aku hlasku? Treba ju sem napisat. Karty mavaju na boku prepinac proti prepisu, tym to ale asi nebude. Niektore aplikacie sa nedaju na kartu nainstalovat, niektore sa tam nedavaju vobec, napr. lokalizacia. Podporuje n30 taku velkost a format karty aku pouzivas?
Pomohlo by aj trochu gramatiky, tazko sa to citalo.[/QUOT Aha už jsem to našel. Diky, tak to to hned odskouším, s gramatikou se polepším:) Se soubory jsem neměl zatím problémy . Mám tam filmy , mp3 ,wordy i excely .jenom bych chtěl vědět jak na pamětovku nainstalovat soubory IDOSU aby to nežralo pamět . Mám pořád problémy se souborem pražské integrované dopravy, která se mi většinou zasekne a proto musím dělat hard reset
martin14_ce4you (79)|17.6.2006 01:23
Zadaj --- idos --- tu dolu do vyhladavania, podobne veci sa tu uz riesia.