Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

POMOC -MDA Vario.

zdendaprvni (25)|3.6.2006 19:45
Prosím o pomoc,dnes se mi z nezjištěných důvodů vymyzali ve windows všechny startovací složky,a nemám žádné funkční tlačítko ,a na ploše nemám žádnou aplikaci,ani když kliknu na START -dnes.Synchronizace z Activesyn,takže nemohu udělat žádný tvrdý reset do původního stavu.Nevíte někdo poradit.Předem děkuji.
MilanSu (823)|3.6.2006 23:46
Hard reset a obnovit ze zalohy (tu snad mas pokud nejsi hazarder :) )
zdendaprvni (25)|4.6.2006 07:55
Hardreset bych rád udělal,pokouším se o to už celou noc,vyndal jsem i baterku na tři hodiny,a vždy se mi to vrátí do toho problému.Asi to budu muset odnést na opravu.
Big.T (111)|4.6.2006 08:52
[QUOTE="zdendaprvni"]Hardreset bych rád udělal,pokouším se o to už celou noc,vyndal jsem i baterku na tři hodiny,a vždy se mi to vrátí do toho problému.Asi to budu muset odnést na opravu.[/QUOTE]

HARD RESET. Zrejme se pokousis o SOFT RESET. Hledej v diskusi hard reset. Dostanes tim Vario do nastaveni,ve kterem bylo v dobe, kdyz jsi ho zakopil v prodejne.
zdendaprvni (25)|4.6.2006 08:57
Chlapci vy mi pořád nerozumíte.Pokoším se o HARSET-tvrdý reset abych ho dal do základního nastavení.Ale nedostanu se vůbec do žádného programu abych mohl zadat 1234 pro tvrdý reset,a nemám funkční ani jedno tlačítko abych mohl zmáčknot dva boční a tužkou udělal měký,tím se dělá tvrdý.To vše vím,ale nejde to.
Suoraj (704)|4.6.2006 09:40
to chce kliiiidek :-) Chytni ho za horní postranní tlačítka a DRŽ. Vezmi bodlo a soulož Vário z boku jako sbíječka - tím mu nezbyde nic jiného než potratit tvá nefunkční data. Ty horní tlačítka nepouštěj. Č arná obrazovka na které potvrdíš HR je ti objeví pokud je držíš.:sarcastic:
Suoraj (704)|4.6.2006 12:30
'problem' vyresen prez SZ.