Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Blok. dotykovej vrstvy

warior_ce4you (3)|3.6.2006 18:49
Existuje nejaka app. na n30-ku, ktora by zhasla display a zablokovala dotykovu vrstvu...?
Nutne to potrebujem na pocuvanie mp3.
DIk
Kyblik_ce4you (10)|3.6.2006 19:41
N30-tku taky mam a pri poslouchani mp3 zmacku a podrzim vypinaci tlacitko- tim se zhasne display a pak dam PDA do pouzdra ktere mam a tim je zajistene to, ze se nedotknu displeje. jestli nemas nejake kvalitni pouzdro, tak mas aspon ten semisovej vacek ze? ten ale nezabrani dotyku, takze si sezen v obchode s kalkulackama CASIO takove pouzdro na kalkulacku (ma stejne rozmery jako PDA a stoji tezkych 5,- Kc) a to si dej do toho vacku, kterej si dostal k PDA. Tim to cely vyztuzis a mas to zajisteny i proti poskozeni displeje pri padu ;-) a nebo ti muzu nabidnout sve PDA Acer n310, to ma na boku tlacitko HOLD a tim blokne vsechny tlacitka i display =)
freeman_ce4you (428)|3.6.2006 20:48
Treba nejaký prehrávač napr pocket music alebo resco recorder a plno yných vdia to skoro všetky
Stačí si aj v media playery namapovať na tlačítko funkciu screen toogle.
flashman (1366)|4.6.2006 16:23
já používám screenoff a naprostá spokojenost..
warior_ce4you (3)|5.6.2006 19:27
No tak windows media obrazovku sice vypne, ale neodpoji dotykovu vrstvu...
A tak isto ani ten program screenoff...
Kája_oldd (759)|6.6.2006 00:03
Já používám GSplayer a funkci v něm, ale myslím že i ten screenoff by měl fungovat. A tak mě napadá, opravdu jste "rozsvítil" displej tím, že jste na něj šáhl? Není možné, že jste to zapl tlačítky?
No nicméně, skuste ještě ScreenLock tady v sekci freeware-vypne displej a zablokuje klávesy (odblokuje se stisknutím dvou krajních tlačítek najednou)
pekro (346)|6.6.2006 09:53
Já používám toto:
http://www.pocketmax.net/screenGuard.htm

Vypne to pouze dotykovou plochu ale obraz nechá aktivní
Používám při hledání GeoCaching kdy mi běží aplikace s GPS a sleduji trasu pokud dám pda do kapsy tak se nic nepomačká.
Chtěl jsem to použít i na video když pustím 3letému synovi pohádku, třeba v autě, a chtěl jsem aby se vypnula dotyková plocha. Stím se mi to ale nepodařilo zrovoznit. Při přehrávání videa (TCPMP) se screenGuard neaktivuje:?