Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Klávesnice IR nebo BT k MDA Compakt - rady zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Najděme skutečně dobré i špatné ke klávesnici pro MDA Compakt. Prosím o rady, je toho tu moc málo.Díky Vláďa
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

zdravím!
    mám stowaway (snad to píšu dobře) s nápisy palm wireless keyb.. původně určenou pro palmy (byla v té době o 8set levnější nežž s nápisem pocketPC). bohužel o jednu řadu kláves mín než ty současné, ale moc mi to nevadí. diakritiku na poznámky z přednášek mít nemusím a v práci z porad si taky vystačím.
    úroven zpracování je vynikající a baterie jsem měnil až po roce. malinkatá když je složená a vééélká rozložená.
    používal jsem ji na mda1 a s češtinou od moravie-paragonu fungovala i čeština, ted mám vario a musel bych ji dokoupit :-(
    na stole drží, mda taky nikam neutíká. rozhodně dobrá koupe, pokud třebujete hodně psát a máte stůl. na koleně je málo skoro nepoužitelná- skládá se.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 14:14
  2. iGO - rady, tipy, zkušenosti
    Od beecher v sekci iGO
    Reakcí: 315
    Poslední příspěvek: 26-07-2006, 22:33
  3. Klávesnice nejen k mda-c ,rady,zkušenosti a ceny
    Od vlhana v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-02-2006, 14:05