Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kategorie volajících / profily zvonění

Sidon_ce4you (142)|3.6.2006 13:29
Mám MIO A701 s WM5 a potřeboval bych poradit buď jak nastavit se stávajícím softem nebo jaký soft by mi pomohl. Sháním něco jako profily zvonění v tom smyslu aby určitý profil dovolil dovolat se pouze vybraným tel. číslům (nebo aby pouze určitá tel. čísla měly např. normální hlasité zvonění a pro ostatní aby byl tichý režim). V Kontaktech se dá nastavit konkrétní zvonění pro konkrétní číslo a jdou čísla v seznamu roztřídit do kategorií, ale nic víc. Jediné co jsem sehnal na netu je Pocket Zen Phone 4.5.1 který umí sice kupu různých věcí ale tohle neumí (neumí prostě vyselektovat určitá čísla aby pro ně platilo něco jiného než pro ostatní).
Jde mi o to že třeba když spím tak aby se mi dovolala třeba jenom rodina a někdo konkrétní z firmy a pro ostatní abych měl buď telefon vypnutý a nebo aby to "zvonilo potichu".
Sidon_ce4you (142)|12.7.2006 16:04
To opravdu nikdo neřešil podobný problém? :(
Zjišťoval jsem všude možně, zkoušel soft o kterém jsem se dozvěděl (Pocket Zen Phone a podobné) a nic...
Saman_ce4you (1451)|12.7.2006 16:27
Hledej spis neco na blokovani hovoru, to se uz resilo. Zatim neni soft co by umel najednou profily zvoneni a blokovani hovoru..
Surgical (2364)|12.7.2006 17:04
Eten ma v romce OEM pluginu, ktera umi filtrovani hovoru, presmerovavani, presmerovavani SMS atd. takze neco pro WM5.x existovat bude...a kdo hleda, ten obvykle najde
Sidon_ce4you (142)|17.7.2006 11:22
Děkuju moc za reakce, opravdu stačilo začít hledat se slovy blokování/filtrování hovorů. Stáhnul jsem si asi čtyři softy na zkoušku a uvidím co z toho bych potom zakoupil. Samozřejmě až něco kloudného objevím, tak to dám vědět i ostatním, které to bude zajímat, aby se v tom nemuseli plácat takovou dobu jako já... Ještě jednou děkuju za tip :)
karlic (707)|18.7.2006 06:27
Na blokovani SMS a (nebo) hovoru je jen jediny SW a ten jsem si taky koupil a pouzivam. Jmenuje se Call SMS Blocker a najdes ho na http://www.winmobileapps.com
Ma spostu moznosti co delat s hovory i SMS. Umi nekolik ruznych seznamu atd.. Jsem s nim velmi spokojen. Prvni verze byly sice problemove, ale ted se zda, ze ma autor vsechny mouchy vyvhytane :)
Sidon_ce4you (142)|24.7.2006 15:03
No tak jsem hledal a testoval a moc nadšený popravdě nejsem :(
Zkoušel jsem následující:
Eye on Call v. 0.62
Call SMS Blocker v. 1.4.3.182
Cell Call Blocker
Call Filtering

Podle mne v žádném z těchto programů nejde nastavit profil tak aby se Vám dovolalo pouze třeba jedno konkrétní číslo a ostatní se nedovolali - samozřejmě pokud jsem na to tupej a jde to někde nastavit tak budu rád když to někdo napíše...
Cell Call Blocker a Call Filtering mi bohužel nefungovali vubec - ať jsem nastavil cokoliv, každý se mě dovolal...
Nechci opravdu nikoho obírat o čas ale byl bych opravdu moc moc vděčný kdyby mi někdo poradil jak docílit toho abych nějak nastavil aby se mi dovolalo pouze jedno číslo a ostatní se nedovolali nebo aspoň aby to nezvonilo. Bohužel dělám v takové profesi, kdy mě lidé nahánějí i v době kdy bych se potřeboval třeba vyspat. Mobil vypnout ale nemůžu protože třeba v případě nějaké "havárie" se mi musí konkrétní lidé dovolat, a bohužel jsem si naivně myslel že když už to můj "mobil" nemá v sobě tak že to půjde jednuduše doinstalovat...