Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: prohlížeč obrázků

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mám na PC naskenované nějaké články z časopisů, bohužel jako obrázky, ne jako text. Protože mám VGA, chtěla jsem zkusit, jestli bych si je přece jen nemohla číst na PDA Zatím jsem otestovala jen 3 aplikace, dokonalou jsem mezi nimi nenašla; když mi někdo poradíte svého favorita, budu ráda.

Pictures - defaultní prohlížeč z woken. Čitelnost dobrá, ale ovládání příšerné a o rychlosti se vůbec nedá mluvit.

XNview 1.35 - nezvládá VGA a žádnými pokusy jsem ho k tomu nedokázala přimět (opravdu to neumí?)

Resco Photo Viewer 5.23 - 100% zoom, špatně čitelné - malé a trochu rozmazané
    Resco - totéž, trochu zvětšené (snažila jsem se dosáhnout toho co jsem viděla předtím ve wokenním prohlížeči), taky nečitelné
    Resco - konečně se zadařilo, chtělo to v nastavení vypnout "quality shrink" - s tím možná dobře vypadají fotografie, ale text to zmrší
    (Jenže Resco jaksi není freeware...)

(původní soubor)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

No ja pouzivam Resco Photo Viewer 5.23 a maximalni spokojenost. Rovnez v nem obas ctu nafocene texty a nemohu si stezovat. Vse je krasne citelne. Podle me problem nebude v prohlizeci, ale ve zdroji. Zrejme mas male rozliseni obrazku. Zkus nekde uploadnout nejaky ten obrazek at to muzeme prubnout.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

No comment Odkaz na původní obrázek tam je, u Resca podrobně popsáno, proč mi to nešlo a jak jsem dosáhla spokojenosti... Lepší už to fakt nebude

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Ja pouzivam ten XNview 1.35 a popravde jsem si ani nevsim ze mi to nezvlada VGA Jak jsi poznal ze to mas v nizsim rozlišení:?:

Podobná témata

1. Jaký prohlížeč obrázků?
    Od skokan_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-07-2007, 23:17
  2. prohlížeč
    Od cibule_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 01-09-2006, 00:03
  3. Internetový prohlížeč pro VGA
    Od Seki_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC