Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 + Nokia 6230i - přenos dat po BT

Lolek_ce4you (68)|3.6.2006 10:17
Nějak se mi nedaří nic poslat z nokie do PDA jak na to? Je tam něajké nastavení odchozícho a příchozího portu. :sarcastic:
Lolek_ce4you (68)|3.6.2006 10:22
Ty porty jsem zkusim nastavit a zkoušel sem to i bez nic ale pořád tápu. Přes infra mi to jede v pohodě
Lolek_ce4you (68)|3.6.2006 21:27
VYŘEŠENO
amatér_ce4you (10)|3.6.2006 23:25
Zajímalo by mě jak jsi to vyřešil, mám podobné problémy. Navíc při připojení GPRS a Nokia 6230 jsem schopen otevřít je některé stránky, např. ATLAS, SEZNAM, CSOB bez problémů, ale jiné, např. FINANCE.CZ a další mi vytrvale hlásí, že stránky nebyla nalezena. Přitom na Aceru N30 a stejným tlf vše via BT chodí bez problémů. Tam je ovšem systém 2003SE a nastavení BT jiné. Nějaké doporučení? Nastavení parametrů, kde?
Lolek_ce4you (68)|4.6.2006 10:04
No nevím jestli ti pomohu, mě pouze nešli posílat jakékoliv věci z telefonu do PDA, opačně to šlo. Aby to šlo i TEL > PDA tak musíš v nastavení - připojení zapnout samozdžejmě BT a pak i (v češtině je tam přenést) jinak je to taková modročervená ikona v podobě kruhů. a tu když otevřeš tak tam zaškrtneš jedinou volbu co tam je. No a to je vše. (Pozor, jestli máš PDA s integrovanou GPS tak pokud tohle budeš mít povolené tak ti GPS nebude fungovat!)