Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Windows Mobile 2003 a Microsoft Money 2003 spolu nefunguji

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

kdyz chci Money nainstalovat, tak PDA napise, ze tato verze neni urcena pro tento operacni system:-( Na webu Microsoftu je napsano, ze MM2003 podporuji Windows 2002 - co tedy mam delat? zadny update neexistuje...znate nekdo nejaky jiny podobny financni manager? nejlepe freeware:-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Zkousel jste Spb Finance? Neni zdarma, ale je fakt dobry, rychly a dobre se ovlada... Pouzivam asi dva mesice a naprosta spokojenost. A cena taky neni premrstena:$:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Já mám vůbec pocit, že MS Money 2003 je problematická verze. Když provedu ma MS Active Sync 3.7.1 (dříve i na 3.7) synchronizaci, tato se provede, na moment se objeví i příslušné hlášení o provedení synchronizace, ale po chvíli se to vrátí do stavu žluté ikonky s hlášením, že 1 položka nebyla synchronizována (ačkoliv objektivně lze zjistit, že položky na PC i PDA synchronizovány ve skutečnosti byly.

Já prostě ten Microsoft nesnáším. Když si navíc představím, že desktopovou verzi MS Money není možno upgradovat a každý rok si musím kupovat novou, zase to ve mně vzbuzuje touhu udělat si do Redmontu výlet s kulovnicí.

P.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Zkousel jste Spb Finance? Neni zdarma, ale je fakt dobry, rychly a dobre se ovlada... Pouzivam asi dva mesice a naprosta spokojenost. A cena taky neni premrstena
    Souhlasím s Pavlem, používám Spb Finance asi tři týdny a jsem spokojený. MS Money jsou proti tomuto programu "příšerně neohrabané", zabírají spostu paměti a..............:no: Rozhodně se za Spb Finance vyplatí připlatit. )

tjf tjf je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Money 2003 lze na WM2003 nainstalovat trikem (spusteni cab souboru), ale ted uz to je zbytecne, protoze jsou k dispozici Money 2004.

Tomas

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Jestli se k tomu jednou dokopu, tak bude na evidenci os.financi cesky freeware
    Zatim ale nemam cas se pro PDA naucit programovat, takze nabizim jen verzi pro stolni windows (a starou pro DOS).
    Viz. URL dole v podpisu.

Podobná témata

1. Microsoft představil Windows Mobile 2003 SE!
    Od Pavel Koza v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 28-04-2007, 02:07
  2. WMP 10 na Windows mobile 2003 se
    Od Jira.cybertec v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-12-2006, 22:07
  3. PHM Plus pro Windows Mobile 2003
    Od PavelR. v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-12-2004, 22:42
  4. Microsoft Windows Mobile 2003 SE - jaka je sance?
    Od st.tom_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-03-2004, 12:42
  5. windows mobile 2003 CZ
    Od GROOVEMAN_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-09-2003, 15:28