Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 2003 a Microsoft Money 2003 spolu nefunguji

Fik_ce4you (88)|14.10.2003 11:14
kdyz chci Money nainstalovat, tak PDA napise, ze tato verze neni urcena pro tento operacni system:-( Na webu Microsoftu je napsano, ze MM2003 podporuji Windows 2002 - co tedy mam delat? zadny update neexistuje...znate nekdo nejaky jiny podobny financni manager? nejlepe freeware:-)
Pavel Koza (4761)|14.10.2003 11:38
Zkousel jste Spb Finance? Neni zdarma, ale je fakt dobry, rychly a dobre se ovlada... Pouzivam asi dva mesice a naprosta spokojenost. A cena taky neni premrstena:$:
Paullus_ce4you (400)|14.10.2003 14:58
Já mám vůbec pocit, že MS Money 2003 je problematická verze. Když provedu ma MS Active Sync 3.7.1 (dříve i na 3.7) synchronizaci, tato se provede, na moment se objeví i příslušné hlášení o provedení synchronizace, ale po chvíli se to vrátí do stavu žluté ikonky s hlášením, že 1 položka nebyla synchronizována (ačkoliv objektivně lze zjistit, že položky na PC i PDA synchronizovány ve skutečnosti byly.

Já prostě ten Microsoft nesnáším. Když si navíc představím, že desktopovou verzi MS Money není možno upgradovat a každý rok si musím kupovat novou, zase to ve mně vzbuzuje touhu udělat si do Redmontu výlet s kulovnicí.

P.
váňa (242)|14.10.2003 17:13
[QUOTE]Zkousel jste Spb Finance? Neni zdarma, ale je fakt dobry, rychly a dobre se ovlada... Pouzivam asi dva mesice a naprosta spokojenost. A cena taky neni premrstena[/QUOTE]

Souhlasím s Pavlem, používám Spb Finance asi tři týdny a jsem spokojený. MS Money jsou proti tomuto programu "příšerně neohrabané", zabírají spostu paměti a..............:no: Rozhodně se za Spb Finance vyplatí připlatit. :))
tjf (15)|15.10.2003 17:13
Money 2003 lze na WM2003 nainstalovat trikem (spusteni cab souboru), ale ted uz to je zbytecne, protoze jsou k dispozici Money 2004.

Tomas
adamekma (250)|16.10.2003 03:06
Jestli se k tomu jednou dokopu, tak bude na evidenci os.financi cesky freeware :)
Zatim ale nemam cas se pro PDA naucit programovat, takze nabizim jen verzi pro stolni windows (a starou pro DOS).
Viz. URL dole v podpisu.