Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

QTek 9000 a hry

Kasei (89)|2.6.2006 18:27
Ahoj lidi, chci se zeptat zda se nekomu podarilo rozchodit na Qtek 9000 nebi Univerzalu hry jako Doom, Quake nebo jine podobne.... triky, odkazy na navody pro instalace, tipy na jine kvalitni hry (hlavne aby byla podpora klavesnice a landscape) pro toto PDA vitany....
Miloš Strouhal (3997)|2.6.2006 18:57
No nevim, ale hrat na Universalu hry mi prijde jako zneucteni tohoto zarizemi! ;) Za ten trictvrterok co jej pouzivam jsem snad jeste zadnou hru nehral.. :yes: :)
Kasei (89)|2.6.2006 19:24
No me se to hodi kdyz se nudim na cvikach - na nemcine 1 jsem porad hra 2 hodiny v kuse ty kulicky co tam jsou... nebo na cestach se mi hry hodi pokud nekoukam na film nebo si nectu... Na Treu jsem prave porad hral ve chviliych nudy Doom2
dyndy (159)|3.6.2006 06:42
Já se při čekání na manželku neobejdu bez Bejeweled2:). Pak tam mám ještě MyLittleTank, Zuma a moje nej gamesa je SkyForce. Většinou hry od Astraware jedou i landscape modu, jen je to menší a není využitá celá plocha displeje - mě to tak ale vyhovuje - nechce se mě kroutit s displejem. Dooma sem nerozchodil, ale moc sem se stím netýral:cool: