Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario a A2DP - funguje to nekomu?

hrabe_ce4you (44)|2.6.2006 18:08
Opravdu funguje nekomu na Variu tento profil? S jakou romkou? Pokud ano a pouzivate TT5, muzete vyzkouset spojeni s pocitacem a test zvuku? Jde mi o to, zda v pripade BT spojeni pujde zvuk z PC nebo porad jen z Varia... Diky moc za informace.
hrabe_ce4you (44)|5.6.2006 15:15
Opravdu nikdo v realu neprovozujete A2DP?
TheMelin (1642)|5.6.2006 18:52
Ano, profil A2DP na Variu funguje. Funguje na vsech ROMkach s AKU2. Zde na ce4you muzes najit hack, ktery nainstalujes a profil bude dostupny. Bohuzel tento profil je dost narocny na procesor a nevim jak bude stihat TomTom a zvuk pres A2DP.
hrabe_ce4you (44)|5.6.2006 19:37
A2DP je na TomToma skutecne neco jako kanon na vrabce a asi i krok stranou, ale na hudbu je to OK. Co se tyce preflashovani, tak ty uz nejsem za posledni tri dny schopen ani spocitat, ale uspech zadny. Resp. v nastaveni BT na PDA se sice vynorila volba set as wireless stereo, ale jaksi se mi to nikdy nepodarilo aktivovat, byt se PC tvari jako ze ten profil ma tez. V nejlepsim z toho vypadla totalni "hluchota". Takze proto se ted ptam, zda to nekdo opravdu realne provozuje a s cim (na pokusy nejlepe proti PC). Predem diky vsem za reference a omlouvam se za prihlouple otazky, na poli PDA jsem novackem...
me2d09 (34)|5.6.2006 19:43
Tak jsem to vyzkousel, dle ocekavani to funguje. Zkousel jsem to jen pri simulaci (do auta se sluchatkama nebo pocitacem nechodim) a funguje to stremovat i do pocitace (BlueSoleil stack s Billionton PCMCIA) i do sluchatek (Anycom). Kdyz to zrovna "mluvi" tak se simulace mirne zpomali, ale skoro to ani neni znat.
Jinak se zadny sekani zvuku neprojevuje. Mam testovaci ROMku 2.8.7.1 WWE, kde byla A2DP poprve pouzita. Asi to pujde stejne s jakoukoli jinou.
hrabe_ce4you (44)|5.6.2006 20:46
Super! Diky za info, takze nekorektnost asi bude v WinXP SP2 a widcomm BT stacku. Holt jeste budu muset otestovat k te ROMce i jiny OS :oops:
me2d09 (34)|5.6.2006 21:55
Zkuste ten BlueSoleil stack, trial je zadarmo k vyzkouseni (funguje do 5 MB prenosu, pak se prerusi = 30sekund A2DP poslechu).