Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: Dopravní zpravodajství pro ČR

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Díky nezměrné snaze některých jedinců mít dopravní zpravodajství v našem miláškovi i pro ČR se rozjel projekt "dopravní zpravodajstí z MVČR do OV2". Budu rád, když to co možná nejvíce z vás vyzkouší a napíše k tomu své názory.

Diskuze k tomuto tématu započala na fóru POI.CZ.

Aktualizovaný soubor OV2 je ke stažení zde.

Pro úplnost přikládám ikonu pro tento OV2 soubor

Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Feb 2007

Ja pouzivam tuto aplikaci napsanou v jave a max. spokojenost.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Hoši tak klobouk dolů, to je na Nobelovku!
    Vyzkoušel jsem na komunikátoru N9300i a vše je zcela bez problémů. Stáhnutí souboru a uložení do adresáře s mapou je záležitostí několika vteřin. Pokud ty údaje budou pravidelně aktualizované, tak je to až do příchodu RDS-TMC přímo od TT skvělé řešení, jak mít přehled o dopravě.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Moc rad to testnu .... az pujde ov2 soubor stahnout i na PIE .... na poi.cz jsem ho take nenasel ..... skoda

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

stahni si ho na www.poi.benekov.com (myslim tedy na PC) s PIE mi taky nesel stahnout. Ikonu najdes v diskusi na POI.CZ

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od MilanSu
    stahni si ho na www.poi.benekov.com (myslim tedy na PC) s PIE mi taky nesel stahnout. Ikonu najdes v diskusi na POI.CZ
    ..... to vse vim, chybi mi akorat to PC!! Pokud bych mel takto slozite ziskavat aktualizaci, tak uz ted, je pro me (a mozna i jine) nezajimave ten soubor nahravat. Predpokladam ze to neni konecne reseni a i jini co maji PIE se dockaji stahovatelneho ov2. Fandim a drzim palec.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Microsoft a standardy
    Pro Pocket PC jsem přidal za název souboru ".jpg", takhle by to mělo nabídnout ke stažení a otevřít integrovaný program na fotky s chybou, že to nejde zobrazit. Mělo by ale být možné takový soubor přesunout (do složky s mapami) a pak třeba přes File explorera nebo Total Commandera přejmenovat ten soubor, tak aby končil na ".ov2". Zkoušel jsem to na Pocket Internet Exploreru na Motorole Mpx 220 a šlo to, (Pocket PC nemám nyní k dispozici)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Noo a je to doma.
    prubeh: po kliku na odkaz na soubor se otevrelo stahovaci okno bez pojmenovani a sel stahnout pouze do "Hlavni pamet". Tak jsem ho pojmenoval s koncovkou .zip, stahnul a v Comanderu prejmenoval a umistil. Ale jak je to s aktualizaci nevim. V Praze se tvari, ze neni "ani kopnuto".

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Na serveru se tento ov2 soubor aktualizuje co 15 minut podle serveru: http://www.policie.cz/doprava a to jen u záznamů, kde jsou uvedeny souřadnice.
    Více na fóru poi.cz, viz odkaz v prvním příspěvku.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Vazeni priznivci tohoto "dopravniho" zpravodajstvi. Pred chvilkou jsem si tento poi vyzkousel a byl jsem ponekud rozladen... V Praze neni zjevne zadna uzavirka a ani jeden vykop i presto ze jich pri ceste do prace mijim nekolik. Napr. na Ohrade na zizkove je lehce kopnuto do zeme :-))) Chapu ze toto je amatersky pokus, ale prominte kdyz to reknu uprimne, je to spis k placi nez ke gratulacim :-(

Tak snad dalsi pokus bude lepsi...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Pláčeš na špatném hrobě, obrať se na Policii ČR (nejlépe) pražskou. Oni totiž neví, že existují i lidé mimo hlavní město a že jsou pro ně lepší souřadnice než označení: Kde: Praha 4, ulice Brněnská, směr do Prahy, před sjezdem na Spořilov toto mimopražským fakt moc neřekne (nehledím na to, že já moc dobře vím, kde to je).
    Už jsem přemýšlel, proč pražští policisté u nehod v Praze neuvádějí souřadnice, ale nedošel jsem k žádnému závěru, který by se dal zde publikovat, a který by odpovídal pravidlům pro diskutující... )

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Z vlastní zkušenosti vím, že v praxi jsou někde uzavírky, ale nikde jsem o nich nenašel zmínku :-(

Z poslední doby - silnice 201 u obce Běleč na cestě z Prahy na Křivoklát je zavřená od začátku prázdnin a je tam objížďka, ale nikde jsem nenašel, proč je, kde přesně jak a jak dlouho tam bude... :-(

Pokud ji náhodou někde někdo najdete, tak budu potěšen...

Zdenek

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Bubo píše v sekci TOM TOM. Ředitelství dálníc či čeho ho asi nezajímá.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od bubo
    silnice 201 u obce Běleč na cestě z Prahy na Křivoklát je zavřená od začátku prázdnin a je tam objížďka, ale nikde jsem nenašel, proč je, kde přesně jak a jak dlouho tam bude... :-(

Pokud ji náhodou někde někdo najdete, tak budu potěšen...
    Já myslel, že ano. O TT tam žádná zmínka není. :?

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 12-02-2012, 23:34
  2. CB radiostanice pro nejlepší dopravní zpravodajství [navigovat.cz]
    Od Zdenek Malinsky v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 29-12-2006, 11:58
  3. TMC (RDS) - aktualni dopravni situace
    Od Ludek_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 5