Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vyzvaneni pro kazdy kontakt?

imagiag (25)|14.10.2003 09:47
Zdravim, existuje neco, co priradi samostatne vyzvaneni kazdemu kontaktu?

Diky.
PaKo_ce4you (4)|15.10.2003 20:45
Existuje, za penize od Sunnysoftu (www.sunnysoft.cz) je to cely balicek aplikaci pod nazvem Sunnysoft Plus! a jedna z nich umoznuje prirazovat zvoneni kategoriim i jednotlivym kontaktum.

Na stejnem principu funguje i freewarova PhoneExt, ktera je ke stazeni myslim na www.xda-developers.com.

PK
Morte_ce4you (261)|3.12.2003 00:28
Exiustuje a aplikace co je zdarma jmenuje se to PhonExt.
Po flasnuti Romky od Xda dev. je to tam autamaticky naistalovany a pak normalne v kontaktech oznacis kontakt das setup ring tones a jeto.
mad_ce4you (10)|12.5.2005 12:06
a vyzvaneni pro kazdy kontakt i na sms??neco pry je ?vy nekdo o necem ?
johnz_ce4you (59)|12.5.2005 13:19
[QUOTE="mad"]a vyzvaneni pro kazdy kontakt i na sms??neco pry je ?vy nekdo o necem ?[/QUOTE]

skus pohladat mort ring na xda-developers, ten by to mal zvladat..
mad_ce4you (10)|12.5.2005 13:44
diky vyzkousim
Kato_ce4you (970)|12.5.2005 16:38
[QUOTE="johnz"]skus pohladat mort ring na xda-developers, ten by to mal zvladat..[/QUOTE]
Tak ty ses dobrej - neco takovyho shanim uz pul roku a nikdo nic nerekne :?
Budiz ti odpustenim, ze ten soft existuje teprv asi od 27.4.2005 (verze 0.2) :-P
Jinak diky moc za info - po tom jsem touzil vic, nez moc...
Jo a pro line, co se jim nechce hledat http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=20711&postdays=0&postorder=asc&start=0
A nezapomente, ze pro stazeni musite byt prihlaseni...
Fakt po necem takovemhle pasu uz doost dlouho.. akorat mi to na prvni pokus nejak nefunguje (neprirazuje ton SMS) - asi se tluce s PhoneAlarmem ap.
Jeste jednou diky za upozorneni - na xda-devu bych to asi prehlidl..
johnz_ce4you (59)|13.5.2005 15:01
to Kato
rado sa stalo, nahodou som to tam zahliadol a tu to zhanaju ludia.. preco sa nepodelit? :D
btw ja to nepouzivam, wm5 podporuje priamo priradenie melodie a obrazku pre ludi (iba volanie..), takze som nevedel presne, ze kde to je.. ;)
Morte_ce4you (261)|13.5.2005 19:22
no jo ale tohle je vychytany prave tim ze ti to prideluje i zvuky k sms.To se jen tak nevidí.
Kato_ce4you (970)|14.5.2005 10:04
Takze nejake tipy/zkusenosti s pouzivanim? Na WM2k3 (NE SE) kdyz jsem klikl na "Recent number", tak mi priradil spravne jmeno kontaktu a zvoneni (ovsem ve skutecnosti podle toho vubec nezvonil :( ). Ale je mozne, ze to bylo tim, ze jsem mel nainstalovany PhoneAlarm. WM 2k3SE jsem preskocil, vcera jsem tam hodil WM 5 (diky johnz ;) ) a pod WM 5 mi ani nepriradi jmeno k telefonnimu cislu :( (i kdyz v nastaveni si muzu vybrat, co potrebuji).
:EDIT: Tak jsem zkusil skupiny - pod WM 5 napise cislo a ze ho nezna (i kdyz by ho mel znat, ale budiz), ze pouzil vyzvaneni pro skupinu nezname a primo napsanej nazev vyzvaneni, ale stejne to na to nema vliv :-/
Kato_ce4you (970)|15.5.2005 10:51
Tak dalsi EDIT, ale ten si zaslouzi cely novy prispevek :))
Nevim proc a jak, ale najednou se mi to ROZBEHLO!!! Fakt jsem s tim vubec nic nedelal - nechapu, ale funguje :yes: Takze tento programek funguje i pod MS WM 5 ;) Akorat jak rikam - nechapu, proc to ted zafungovalo, kdyz jsem na to vubec od vcerejska nesahnul... A zaroven doufam, ze to nebyla jenom haluz a bude to fungovat dal :cool:

P.S. Mam nainstalovany PZP a stejne funguje (jak jsem cetl na foru xda-dev, ze to s nim nevali)
Morte_ce4you (261)|16.5.2005 22:58
Mě to na winSe funguje naprosto bez prblemu.
alfamen (20)|18.5.2005 11:52
Mě to po druhé instalaci na xda 1 wm2003 zatím běhá, ale po první to blblo, několikrát se stalo, že jsem musel znova načítat seznam a všechna vyzvánění, ale teď to zatím běhá.
bass_ce4you (105)|22.5.2005 12:04
Prosím proč po mne chce MortRing při soft resetu předvolby na volání do a ze zahraničí. Nic tam nechci zadávat a nenašel jsem jak tuhle uvítací obrazovku zrušit.
Kato_ce4you (970)|22.5.2005 13:28
[QUOTE="bass"]Prosím proč po mne chce MortRing při soft resetu předvolby na volání do a ze zahraničí. Nic tam nechci zadávat a nenašel jsem jak tuhle uvítací obrazovku zrušit.[/QUOTE]
Heh - bez toho by ti to nemelo fungovat - zadej tam 00 a do druhe kolonky 0 a je to :cool: - za prvy by to od ted melo fungovat a za druhy by te nemela uz ta obrazovka otravovat..
bass_ce4you (105)|23.5.2005 16:20
Díky. To jsou věci. Většina problému jde vyřešit triviálně.
daww (687)|23.6.2005 17:08
[QUOTE="PaKo"]Existuje, za penize od Sunnysoftu (www.sunnysoft.cz) je to cely balicek aplikaci pod nazvem Sunnysoft Plus! a jedna z nich umoznuje prirazovat zvoneni kategoriim i jednotlivym kontaktum.[/QUOTE]

Přátelské upozornění: Tento balík jsem kdysi zakoupil a pod WM 2002 super fungoval. Po přechodu na WM2003 však zlobil a v Sunnysoftu mi na to řekli jen že mám smůlu a že to novou verzi WM nepodporuje. Takže kdyby to někdo chtěl - jen s WM2002 :!: :no:

Jinak ten program je super - vlastně byl :(
kecinzer_ce4you (332)|28.6.2007 12:40
Já jsem si mortring nainstaloval, ale nejen že neumí přidělovat zvuk z jakéhokoliv umístění, ale ještě se mi po instalaci celkem dost snížila výdrž baterky.
VictorC (57)|17.5.2008 11:37
Neco takoveho prave hledam, co umi pridelovat zvoneni z jakehokoli umisteni... predevsim z SD karty... nebo jsem to v MR prehledl?