Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-Mobile CZ: Zkuste Internet + bez starostí a bez paušálu

Zdenek Malinsky (9781)|2.6.2006 07:53
Za vyzkoušení nic nedáte - připojte se k internetu přes mobil

V době od 1.6. do 31.7. 2006 získáte k aktivaci tarifního zvýhodnění Internet+ první měsíc jeho využívání zdarma. Tarifní zvýhodnění Internet+ se vám bude hodit v případě, že se k internetu budete připojovat přes telefon se svou SIM kartou, kterou chcete využívat i na volání.

http://t-mobile.cz/Web/Residential/VyzkousejteInternetB+...+BezPausalu.aspx
Jirkac_ (269)|2.6.2006 18:57
dekuji za super tip! Uz sem si u Tmobilu dal studentskej tarif na rok (driv jsem pouzival ET) ale tahle informace me vyburcovala k tomu prejit k Tmobilu :) takze aktualne cekam nez mi aktivuji simku a pak hura na net... a kdyz se mi to bude libit tak si ten Inet+ prodlouzim i na dalsi mesice.
tomasslavicek (20)|2.6.2006 21:33
No, bez paušálu... spíš jen pro zákazníky s paušálem (smlouvou), pro ty co mají Twist to není. Škoda... :?
MilanSu (823)|2.6.2006 23:34
No mne porad pripada lepsi system Vodafone, do 10 MB 200 Kc pausal a pak pres 70 MB max 800 Kc. Pokud jsem nektery mesic prevazne v kancelari, tak nepotrebuji GPRS a platim 200
Krevety_tvf (143)|3.6.2006 11:28
no ale internet+ od tmobile je o 100 bez dph levnejsi, a pokud si aktivujete email pda tak je strop take 800 bezDPH , navic ma tmobile rychlejsi gprs a dostupnost edge je nesrovnatelna, takze si udelejte obraz sam co je teda vyhodnejsi...
petr m._ce4you (26)|3.6.2006 18:51
mozna hloupa otazka, ale nevite, jestli je zdarma i deaktivace tarifu? nerad bych se pak dockal prekvapeni na mesicnim vypisu...
dansafe (144)|3.6.2006 19:22
Sem tarifní zákázník Eurotelu a abych mohl získat internet+ od T-Mobile tak sem si musel vybrat tarif u T-Mobile. Takže sem si zvolil ten nejlevnější tarif T 30 za 226,10 Kč s DPH a získal sem teda neomezený internet na celý měsíc a fotbalový dress našich barev :-). Ten tarif má 30-denní výpovědní lhůtu na zrušení.
Tomáš1522 (46)|3.6.2006 19:31
Zdravím, včera jsem si tady všiml odkazu na tuto akci u t-mobile a hned jsem si ji aktivoval.Díky ní mi rychleji utekla služba ve volební komisi u nás na městě:D

P.S.ODS to tady převálcovala:cool:
Krevety_tvf (143)|3.6.2006 20:37
[QUOTE="dansafe"]Sem tarifní zákázník Eurotelu a abych mohl získat internet+ od T-Mobile tak sem si musel vybrat tarif u T-Mobile. Takže sem si zvolil ten nejlevnější tarif T 30 za 226,10 Kč s DPH a získal sem teda neomezený internet na celý měsíc a fotbalový dress našich barev :-). Ten tarif má 30-denní výpovědní lhůtu na zrušení.[/QUOTE]
to si jako jde aktivovat tarif jen na 30dni za 250 a pak to zrusit? :-)
docela fikane, mozna to tak udelam taky :P
dansafe (144)|3.6.2006 20:42
Takhle mě to ta pěkná mláda asistentka říkala a navíc v tom tarifu je 30 minut volání zdarma.
Krevety_tvf (143)|3.6.2006 21:06
Hm a nevadi ze uz jeden tarif mam ? :P
tomasslavicek (20)|4.6.2006 21:20
Tak já myslím, že tohle stojí za to vyzkoušet. Zítra se ještě poptám v prodejně, ale protože mám zatím Twist, mohl bych teoreticky přejít na tarif T1 jen za 49 Kč (58,31 Kč včetně DPH) a SMS za 1 Kč (1,19 Kč včetně DPH)... Jestli by k tomu šel doaktivovat Internet+, případně bych dostal dres, na to ještě poptám.
H0UD1//1 (31)|5.6.2006 19:29
Taky bych to zkusil.Jsem ale chudý student:). Proto opakovaná,ale pro mě klíčová otázka.Myslíte,že deaktivace je zdarma?Hledám prostě háček.:?
speed-komi (278)|5.6.2006 19:34
zeptej se operátorky, ta ti to řekne..
dansafe (144)|6.6.2006 08:08
Za zrušení se neplatí nic, ale musíš počítat s tím, že je výpovědní lhůta 30 dnů a těžko asi v jeden den založíš tarif a ten samej den ho zrušíš, takže se stane, že budeš platit i za následující měsíc.
Surgical (2364)|6.6.2006 09:53
V cemz spociva veskery for nabidky....mesic zadarmo, ale zaplatis za nasledujici, i kdyz das vypoved. FUP 2GB limit...dost smesne cislo. Par hodin streamovaneho videa. Atd. atd. atd. vyhody prevazuji :) No za osm stovek nekup to :)
dansafe (144)|6.6.2006 10:19
[QUOTE="Surgical"]V cemz spociva veskery for nabidky....mesic zadarmo, ale zaplatis za nasledujici, i kdyz das vypoved. FUP 2GB limit...dost smesne cislo. Par hodin streamovaneho videa. Atd. atd. atd. vyhody prevazuji :) No za osm stovek nekup to :)[/QUOTE]

226,10 Kč x 2 = 452,00 Kč s DPH za neomezenej 30-denní internet a 60 minut volání zdarma je slušná cena. Lepší nabídku u ostatních operátorů zatím nenajdeš.
tomasslavicek (20)|6.6.2006 14:20
Tak jsem byl teď v prodejně T-mobile, zeptat se na pár upřesňujících informací. Za nějakých 20 minut jsem je tam všechny kompletně psychicky rozhodil, myslím, že to tam rozdýchávají až do teď :) Takže, co jsem se dozvěděl:

Na měsíc zdarma lze aktivovat doplňky Email&PDA a Internet+. Lze je aktivovat ke standartním tarifům T30 (226,10 Kč), T80 atd. + také k tarifu T1 (58,31 Kč), pro přechod z Twistu. Tato twistkarta musí být aktivovaná nejméně 3 měsíce předem. Aktivace doplňků je jakoby zdarma, pouze musí mít člověk tyto tarify, ne twist. Když jsem se jí zeptal, jestli půjdou po měsíci zrušit, divila se proč bych to dělal a řekla, že se stejně té druhé platbě nevyhnu, ta se zaplatit musí (831,81 Kč). Načež pokračovala o tom, jak je ale skvělý.

Z dalších útržků několika málo informací, co jsem z ní dostal je, že fotbalový dres se k tarifu T1 nedává. Dále, pokud by chtěl člověk přejít z twistu na tarif, simkarta mu zůstává, ale jestli se kredit přenese to nevím. Pokud chce přejít z tarifu zpět na twist, je to opět jakoby zdarma, ale podmínkou je zaplatit 100Kč na kredit. Na otázku mimochodem jsem také zjistil, že WiFi na prodejnách je zpoplatněná.

Ohledně plateb paušálu mě zaujalo, že převod z účtu je sice bez poplatku, ale pokud člověk chce zaplatit na prodejně, platí poplatek 40Kč, pokud poštou, je poplatek 20Kč. Otázek jsem měl asi dost, takže nakonec se mi věnovaly 3 prodavačky...

A když jsem na ně nakonec vytáhnul PDA a zeptal se, jaké je vytáčené číslo, brána atd. pro nastavení, abych mohl přes infra a mobil na internet, totálně se sesypaly a řekly, že oni přece nemůžou tohle všechno vědět, od toho je tu jejich datový technik. No a ten byl na obědě. Když jsem se jich na konci zeptal, jestli ještě náhodou nemají pouzdro na mobil, už mně ani nebyly schopné říct nashledanou :))
cabadaj (51)|7.6.2006 13:44
Internet u T-mobile využívám tím způsobem , že když jedu na služebku , tak zavolám operátorovi ať mi ho aktivuje a když se za 3dny vrátím , tak to zase zruším.Platím vždy 800 / 30(31) * počet dnů (3).
dansafe (144)|7.6.2006 13:50
[QUOTE="cabadaj"]Internet u T-mobile využívám tím způsobem , že když jedu na služebku , tak zavolám operátorovi ať mi ho aktivuje a když se za 3dny vrátím , tak to zase zruším.Platím vždy 800 / 30(31) * počet dnů (3).[/QUOTE]

A jakým způsobem to rušíš ?
cabadaj (51)|7.6.2006 13:53
Zavolám operátora a řeknu mu to.Za pár hodin mi přijde potvrzení přes SMS .
cabadaj (51)|7.6.2006 13:57
Jednou se mi stalo , že mi zaúčtovali GPRS spojení v době kdy jsem ještě měl aktivní tarif .Náhodou jsem si toho všiml při vyúčtování . Proběhla reklamace přes operátora a v dalším vyúčtování mi to odečetli.