Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ViaMichelin

Mudrunka (547)|2.6.2006 07:18
Tak jsem včera obhlížel nový Roomster a zjistil jsem, že škodovka do něj nabízí přípravu pro navigaci ViaMichelin, kterou, alespoň podle letáku, lze pořídit jako příslušenství.
Zná jí někdo, má s ní někdo zkušenosti?
libor_m (1026)|3.6.2006 00:07
Ta mj. záleží na tom, jak ta střeva šikovně zabalili ...
00149558_VM1_dS4E.jpg 00149558_VM2_rpvd.jpg
Mudrunka (547)|5.6.2006 13:02
No, obr. VM1.jpg je zajímavý, obrázek VM2.jpg je asi tak trochu mimo, to co na něm ukazují jest navigace pevně zabudovaná, s jakým SW a daty však neříkají. Pro nás jako informace zřejmě je to stejně nezajímavé. Nehledě na to, že je to v úrovni „hlasové navigace“, a to asi všichni víme, že nestačí.
Naopak navigaci „ViaMichelin“ nabízejí jako „přípravu pro navigaci“, jedná se o kolíbku, otázkou je zda aktivní, či pasivní a vlastní „přenosný navigační přístroj“. S ním odkazují na příslušenství, kde zatím nic není. Podle obrázku je umístěn na palubní desce vlevo od volantu.
Mě se podařilo zjistit produktové stránky, podle obrázku se nejspíš jedná o přístroj Navigation X-950 T. Dodávají také SW pro PDA. Podle mého soudu se jedná o další variantu navigačního SW pro kapesní počítače typu Tomíka, Dynavixe apod. zřejmě podporovaného koncernem VW. Z tohoto důvodu je možný i určitý potenciál rozšíření na další modely koncernu včetně stálic u nás jako Octavia, Fabia již v prvovýrobě a tím i získání nějaké pozice na trhu. A jak to vypadá, nic o tomto SW nevíme.
libor_m (1026)|5.6.2006 13:19
Na této stránce je jeich kompletní řada "stand-alone" přístrojů.