Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Stahování souborů

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Hoj..,
    chci se zeptat, jestli jde stahnout nejaky soubor napr. ze stranek mobile.ce4you.cz sekce freeware primo Internet Explorerem na Pocket PC.
    Dik.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Urcite ano, teoreticky by VSECHNY soubory, ktere se zobrazi v sekci freeware na mobile.ce4you.cz mely byt spustitelne primo na PDA, maximalne jsou nejak zapakovane... Pokud narazite na aplikaci, ktera se tvari jako by mela byt spustitelna primo z PDA, ale neni, tak mi prosim dejte vedet.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

No...zkousel jsem neco stáhnout, ale zobrazilo se mi nejdrív jestli to chci stáhnout...yes....a pak nějaká chyba...ale to bylo asi tím že nemám nainstalovanej žádnej archivátor pro ZIP. Ale myslel jsem že se to uloží do paměti, ale nic :-(

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Muzete byt konkretnejsi? Prave jsem si stahnul 3 ruzne programy... Pokud to nezmenite tlacitkem Change, tak se soubor ulozi do \My Documents.

Podobná témata

1. Rad bych se zeptal na stahovani velkych souboru
    Od lokalnet v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 27-03-2008, 10:53
  2. stahovani souboru Qtek 8310
    Od baronm v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 10-11-2006, 12:07
  3. Qtek8310 Stahování souborů
    Od baronm v sekci Zbývající SMP