Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Reset u Asus A632 a jiné....

biboj (2)|1.6.2006 15:24
Zdravím všechny, mám nový A632 a zajímají mě následující věci:
1) mám TomTom, program na zařízení, mapy na SD kartě. Co se stane, když se PDA úplně vybije, případně vyndam baterku? Musím vše znovu instalovat?
2) dá se nějak udělat backup systému jako u jiných PDA nebo to není třeba? (v případě, že bod 1 by dopadl reinstalací...)
3) pokud si zazálohuji SD kartu s mapami (normalním kopírováním souborů do PC), lze takto mapy jednoduše dohrávat a zase odebírat (na úrovni celých adresářů), abych tam měl vždy jen tu aktuální. Nebo se to musí nějak instalovat?
4) doporučujete koupit folii pres display dokud je novy?
Díky moc za odpovědi !!!:yes:
beecher (9270)|1.6.2006 16:24
Ad 1. Kdyz se PDA uplne vybije nebo je baterie vytazena, tak v pripade, ze tam jsou WM5, tak se naprosto nic nestane, vse zustava tak jak ma, provede se akorat normalni soft-reset.
Proc? Protoze je vse bezpecne ulozeno do FlashROM pameti, ktera svuj obsah neztraci pri preruseni napajeni... ;) :yes:
2. Backup se samozrejme da udelat (Sprite Backup, SPB Backup, Sunnysoft Backup Manager), ale preinstalovat TomTom neni zase takovy problem...
3. Na kartu lze nahravat mapy podle potreby. Staci cely adresar s danou mapou zkopirovat na kartu do korenoveho adresare...
4. Vy ji jeste nemate?
biboj (2)|1.6.2006 16:27
Díky moc, potěšil jste mě ve všech bodech :yes: