Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario - problem s updatom na novu ROM

lenin (75)|1.6.2006 10:52
Zdravim, pre urcite problemy som pred casom nahral do mojho Varia novu ROM (1.6.2.3) od Ceskeho T-mobilu. Zdalo sa, ze vsetko bezi bez problemov, no po chvili som zaregistroval, ze zariadenie sa raz za cas samovolne restartuje a ked je dlho v stand by mode, nevie nacitat pamatovu kartu.

Z diskusii som vyrozumel, ze nie som jediny s tymto problemom. Rozhodol som sa flashnut na "RUU_Prodigy_2170702_21707102_20710_QTEK_WWE_Ship.exe". Z xda FTP som si zohnal aj Lokiwiz a isiel odomknut Vario. Zdalo sa, ze vsetko prebehlo ok (cid unlock) a na Vario sa prekopiroval nejaky subor. Myslel som, ze tato cast je uz za mnou a tak som sa dal do samotneho upgreadu.

Ked sa na zariadeni vyhodila ta "farebna duhova obrazovka", program v PC hodil hlasku, ze zariadenie nie je mozne upgreadovat..

Takze usudzujem, ze sa mi vario nepodarilo odomknut... Ked teraz spustim lokiwiz a snazim sa znova o to iste, jednoducho vypise, ze nie je mozne nieco skopirovat a vypne sa..

Ak viete riesenie, tak prosim poradte... Ina moznost mi totiz neostava a chovanie varia v tomto stave (samovolny restart a nenacitanie pamatovky) ma riadne vytacaju a v podstate sposobuju nepouzitelnost celeho zariadenia.. :(
overgrounder (176)|1.6.2006 18:08
ja bych zkusil na Variu udelat HR a pak nakopcit cab Lokiwizu znovu a nasledne spustit .bat v pc. jinak ja mam 1.6.2.3 a podobne problemy jsem nezaregistroval. sem tam Vario zamrzne, ale to mi delaly i ostatni romky.
phaeton_esc (261)|1.6.2006 18:11
me myslim pomohl enablerapi.cab, predtim mi to taky hlasalo ze nejde upgradovat. ale uz si to vazne nepamatuju, postup jsem si nepsal :)
lenin (75)|1.6.2006 19:13
Mali ste pravdu... nakopirovanie a spustenie toho cabu pomohlo. Tato nova qtekovska romka je vyborna. Rychla a stabilna... teda aspon na mojej masine.

Dik za pomoc
flashman (1366)|13.6.2006 12:05
ten EnableRapiCab je na odemknutí varia, aby se dalo přrflashnout ?
Surgical (2364)|13.6.2006 18:48
Ne, ten zpristupnuje RAPI, aby ho unlocker mohl unlocknout.