Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Registrace CONNECTMOBILITY-E2C

rhinos (113)|1.6.2006 10:11
sem cerstvym majitelem C550.chtel sem si zaregistrovat CONNECTMOBILITY-E2C takze sem si koupil za prilozene bodiky na pocket-loox choice vyse zminenej sw.kdyz pominu ze navod na registraci je v nemcine tak jestli sem to dobre pochopil registrace spociva v tom ze nakopiruju registracni soubor do adresare windows...nicmene mi to hlasi spatnej kod.Jedny co sem neudelal je instalace CONNECTMOBILITY-E2C ale snazil sem se zaregistrovat jiz nainstalovanou verzi....delal uz nekdo neco podobnyho nebo na spojeni pouzivate jiny sw?
tomastomb (35)|1.6.2006 14:09
[QUOTE="Rhinos"]sem cerstvym majitelem C550.chtel sem si zaregistrovat CONNECTMOBILITY-E2C takze sem si koupil za prilozene bodiky na pocket-loox choice vyse zminenej sw.kdyz pominu ze navod na registraci je v nemcine tak jestli sem to dobre pochopil registrace spociva v tom ze nakopiruju registracni soubor do adresare windows...nicmene mi to hlasi spatnej kod.Jedny co sem neudelal je instalace CONNECTMOBILITY-E2C ale snazil sem se zaregistrovat jiz nainstalovanou verzi....delal uz nekdo neco podobnyho nebo na spojeni pouzivate jiny sw?[/QUOTE]

Nedavno jsem si taky koupil za body tenhle program. V prubehu stahovani tusim tam bylo potreba napsat registracni cislo z nainstalovanyho programu v PDA. Diky tomu se vygeneruje soubor (alespon u me) - 7600.e2$. Pote jsem nainstaloval cab soubor stazeny z webu pocketchoice, ten se myslim nenainstaloval, protoze v pda je novejsi (!!) verze. Pote jsem nahral registracni soubor do adresare windows a program funguje.
rhinos (113)|1.6.2006 14:22
jo u me isntalace tak nejde a je mozny ze sem tam zadal nejakej blbej kod tak mam jeste par bodu tak to zkusim znova:(
pslany (130)|1.6.2006 22:23
Taky jsem kdysi zadal blby kod a s podivem mi ochotne poslali novy soubor. V kvetnu jsem uspesne vyreklamoval vymenu zakladni desky ve svem PDA a opet bez problemu mi vysli vstric a bez nejakeho dokazovani mi poslali novy soubor. Paul
jen_ce4you (1)|20.7.2006 12:13
Zdravím, rovněž jsem se trápil s registrací. Stáhnul jsem si soubor i prográmek, ale ať jsem instaloval a kopíroval jak mne napadlo, pokaždé mi PDA ohlásilo, že soubor nelze nainstalovat :( Jediné co se stalo je, že mi program ohlásil, že doba pro gegstraci vypršela, ač měla trvat ještě cca 25 dnů. HELP!!!
cyrilsvet (56)|20.7.2006 12:26
Pri registraci se uvadi jmeno z udaju o vlastnikovi PDA. Zadal jsem tam spatny udaj a registrace byla neplatna. Napsal jsem na support a poslali novy registracni soubor a pak vse fungovalo jak ma. Podle meho muze byt problem v tomto. Primo na serveru v supportu se da pozadat o pomoc. Trvalo to par hodin.
gartik (46)|16.11.2007 22:14
Program E2C by snad ani nezasloužil registraci! Místo software bych ho spíše nazval jako zbraň hromadného ničení PDA!!! :mad: Už ten název sám o sobě vypadá jako nástroj zla.. něco jako H5N1 ... prostě jsem měl na PDA asi měsíc E2C a myslel jsem že s tím třisknu o zem.. vážně jsem přemýšlel jestli nemám vůbec pda prodat třeba i že jsem ho koupil před měsícem a prodělám 2000 Kč..

Netušil jsem co dokáže jeden magorský program.. ale teď už to vím.. po HR jsem okamžitě smazal všechny ikonky i odkazy na tlačítkách na E2C a mám jako nové PDA.. například ve složce settings jsem měl čtyři ikonky a to bylo vše.. nic jiného nešlo nastavit!!!! teď tam mám kolem 10 ikonek a to ještě po třech záložkách.. konečně se připojím přes wi-fi na net a mám prostě pokoj a všechny problémy se vyřešily.. konečně si užívám své PDA naplno! :yes: :))

Když někdy projíždím windowsema a uvidím tam ikonku E2C uplně mi projede mráz po zádech.. spotí se mi dlaně a opatrně jedu dál abych na to nááááhodou netapnul.. Je to jako mít v pda virus který spí a čeká až ho někdo probudí.. fuj.. fuj fuj.. E2C .. = FUJ

red2 (24)|21.11.2007 07:33
Svata pravda - bohuzel u wm5 nelze ani odinstalovat, takze jsem rad, ze jsem presel na wm6 a tam nastesti neni
tsawo (7)|26.11.2007 11:47
Hledam nejakou nahradu za CONNECTMOBILITY-E2C. Jde mi hlavne o spolehlivost a funkcnost. Proste nejaka Windows Mobile alternativa programku jako jsou napr. Mobile Net Switch, Netswitcher atd.

Potrebuji prepinat mezi nekolika wi-fi sitemi a bohuzel u nekolika z nich mam napevno nastavenou jinou IP adresu (rozdilne nastaveni ip a dns serveru).
Pokud nekdo podobny programek pouzivate, byl bych vam vdecen za odkaz na vyrobce.

Pokud uz to nekde zde na forech je, omlouvam se, ale bohuzel, i kdyz jsem hledal, tak nenasel.
tortoise (546)|26.11.2007 14:26
Nevím, zda umí i IP adresu per profil, ale Boingo Mobile mi jinak plně vyhovuje.
tsawo (7)|29.11.2007 01:37
[QUOTE="tortoise"]Nevím, zda umí i IP adresu per profil, ale Boingo Mobile mi jinak plně vyhovuje.[/QUOTE]

Diky za tip, urcite vyzkousim.
honza-l (74)|15.1.2008 08:25
Taky jsem vyzkoušel Boingo Mobile, ale nějak jsem neuspěl u zabezpečené sítě. Heslo jsem mu zadal - dokonce si ho i pamatuje, ale nechce se připojit. Můžete mi někdo poradit co s tím nebo případně nějaký tip na program, který by si pamatoval hesla zabezpečených sítí, tak abych při přechodu na jinou síť nemusel pokaždé zadávat heslo. Díky