Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n300, dobijanie cez USB kabel

vajco_ce4you (4)|31.5.2006 15:40
Zdravim,
neviete nahodou ako sa da cez USB kabel dobit n300? Ked ho jednoducho cez spominany kabel spojim s pocitacom cez USB, tak to nefunguje.
Dalsia vec, ktora mi u Acer n300 (resp. WM 5.0) absentuje, su v "Settings" -> "Power" zalozky "Standby", "Advance", "USB charging" (ako to bolo na WM 2003)
Kam sa to podelo? :)
Dik,
m
ddano (122)|2.6.2006 08:11
Ja ho dobíjam tak, že ho cez USB kábel pripojím k PC ;-) Asi budeš mať problém v kábli ... čo za kábel to je?
TheKnight (53)|2.6.2006 09:48
Mne sa tiez stavalo ze sa mi niekedy pomaly vybijal (nie vzdy), ked bol pripojeny iba cez usb v koliske. Neprisiel som na to, preco (mam podozrenie ze to bolo kvoli castemu updatovaniu cez activesync, lebo sa updatoval vzdy ked dosiel na exchange mail, pripadne som nieco robil v taskoch).

Teraz v robote pouzivam synchronizacny kabel 3-in-1, ten mi ho vcera pomaly nabijal, tak neviem ci je to iba problem kolisky, alebo je to kvoli nejakym inym okolnostiam ktore som zatial nevysledoval.
vajco_ce4you (4)|2.6.2006 10:56
Pouzivam kabel Brando Acer n30 HotSync + Charger Cable



Ozaj, to ze v "Start" -> "Settings" -> "System" -> "Power" absentuju zalozky "Standby", "Advanced", "USB Changing", "Wireless" je zalezitost noveho OS WM2005 alebo to suvisi s konkretnym modelom PDA?
freeman_ce4you (428)|2.6.2006 12:15
Problém bude skôr v PC už sa to tu riešilo na n30 pohladaj. Niektoré porty nedobíjajú
Pixly (3)|2.9.2006 13:47
V PDA máte pravděpodobně nastaveno: V Start-programy-activesync-nabídka-připojení-v kolébce
Volba: Synchronizovat všechny počítače pomocí tohoto připojení: BlueToothActiveSync Což je silně nelogická možnost, protože se při tomto nastavení ani nenabíjí (pokud tedy není připojen externí zdroj). Po přednastavení na USB nabíjí se, detekuje se na PC, synchronizuje.