Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 62

Téma: Instalujeme a konfigurujeme ActiveSync

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ono problem nie je v tom ze sa ta napr. hra neda nainstalovat, ale ze je tu ta vystraha pred neznamym vydavatelom programu.
    Ale napriklad som si teray stiahol AgileMessenger a tam mi tiez hlasilo ze je to neovereny vydavatel.Ale ja som to riskol a je to uz nainstalovane....
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Myslim si, ze v ankete chybi posledni 3.8 verze.
    To jen na okraj ale, hlavni co me zajima, mate taky problemy s ukladanim nastavani serioveho portu? Kdyz si nastavim aby pouzival COM7 (na Bluetooth), tak za nejaky cas (presne nevim kdy, jestli az po restartu, pripojeni nebo po cem) tam hodi zase zpet COM1.... :

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od AleqCZ
    Myslim si, ze v ankete chybi posledni 3.8 verze.
    Anketa byla vytvořená 13.října 2003, kdy ještě verze 3.8 nebyla. A měnit anketu už nejde.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Anketa byla vytvořená 13.října 2003, kdy ještě verze 3.8 nebyla. A měnit anketu už nejde.
    Nooo, jde menit vsechno, ale stava se tak pouze ve vyjimecnych pripadech...

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Zdravím, potřeboval bych poradit ve 2 věcech:
    1, Jak se znovu dostanu do Nastavení výběru položek k synchronizaci? (v Outlooku mám 6 mejlů a synchro zpáv trvá velmi, velmi dlouho. Zkoušel jsem to všelijak a nemůžu na to přijít. Musím přeinstalovat?
    2, Při synchronizaci kalendáře se mi opakovaně stává, že se několik jednání (ne všecha) v MDA III sama posunou o hodinu. Co dělám špatně?
    Děkuji

Registrace
    Mar 2004

1. V ActiveSync Tools-Options a zaškrtneš nebo odškrtneš, co chceš-nechceš, aby se synchronizovalo. Pomocí tlačítka Settins můžeš upravit přesnější nastavení synchronizace (např.u Inboxu velikost a stáří zpráv).
    6 mailů je míněno 6 zpráv nebo 6 schránek(seznam,centrum,atlas...)?
    2. To se mi nestalo, takže jen spekuluji-není to v nastavení Outlooku? Třeba určitá skupina, jiné časové pásmo-letní čas?? Posune se to o hodinu dopředu nebo vzad? Po synchronizaci máš třeba událost v PC 18-19h a v MDA 19-20h?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

PLS HELP! Stala se mi takova neprijemnost - pri padu na bruslich :O jsem rozmazl synchronizacni a dobijeci port na me MDA2ce ops: , tudiz jiz nemuzu k synchronizaci/nabijeni pouzivat kolibku ani nabijecku.(

Problem s dobijenim jsem vyresil nahradni baterii (druhou vzdy dobijim a neustale je menim). Ovsem se synchronizaci je to horsi. Pres BT sice beha solidne (ikdyz pomaleji, to se neda nic delat), ale po jednom z obnoveni (zvlastni je, ze pri tech predchozich k tomu nedoslo) mi ho zacal active sync automaticky pripojovat jako Guest (Host). Pritom casove pasmo jsem nemenil. Kazdopadne jsem se docetl v helpu active syncu, ze: Pokud vytváříte partnerství, je nutné použít připojení pomocí infračerveného portu, kabelu nebo kolébky.
    Nuze dobra, rekl jsem si. Koupil jsem dongle (adapter) z USB na infraport, abych mohl z meho desktopu partnerstvi nastavit pres irdu jak panove od Microsoftu slibuji. :sarcastic:
    Vypada to vsak, ze to byla zcela zbytecna investice, neb se stale chyta jen jako host. :$: Act.S. mi vubec nenabidne vyber zda se pripojit jako host ci vytvorit partnerstvi.

Jsem zoufaly, bez partnerstvi je MDAcko jakozto komunikator k nicemu, chybi kontakty (krom te trochy ze SIM karty), kalendar, ukoly, posta ci poznamky.:dead: Poradte prosim nebozakovi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

PROBLÉM VYŘEŠEN! :yes: Ve spolupraci s Beecherem (timto mu dekuji) jsme dospeli k reseni problemu. Je treba odstranit vsechna partnerstvi. Ja tam mel jen jedno, ktere by mu vubec nemelo vadit, ale proste vadilo. Holt dalsi nedotazenost AS. Za hlavni ale povazuju to, ze se partnerstvi da vytvorit pres irdu, ale pres BT ne. Trochu krok zpet. :no: Doufam, ze AS 4ka, ci novejsi to vyresi.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Prosim o radu
    nedari se synchronizace pomoci ActiveSync 3.8, pri zapnuti PC - USB - PDA napise PC ze poznal nove zarizeni ale activeSync nenaskoci a ani se nespoji s pda.
    vse driv fungovalo ale ted ta syncgronizace nejde a nevim si rady
    dik za kazdou malickost
    Preinstalace nepomaha a ani se nepta na typ instalace standaŕt a host(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

ma smysl upgradeovat na as 4.1 kdyz mam v3.8 a na pda jenom stary 2003SE ?

Registrace
    Mar 2004

Pokud šlape AS 3.8 bez problému, tak ne.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

slape bez problemu akorat jedna vec mi prijde divna. Pouzivam Sprite Backup a kdyz obnovim pda z pc tak activesync vsechno synchronizuje znova ale pritom by pda melo byt ve stejnem stavu v jakem bylo predtim. Omlouvam se pokud to sem nepatri

Registrace
    Mar 2004

Teď zcela nechápu - píšeš o Sprite backupu a pak o obnově PDA z PC. To je trošku rozdíl. Co konkrétně máš na mysli?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Sprite Backup Premium umoznuje kompletni zalohu PDA na PC. A z PC se da taky obnovit aniz by na PDA byl Sprite Backup nainstalovany. (to se hodi po HR) Ale kdyz to takhle z PC obnovim tak ActiveSync po pripojeni vsechno znovu zesynchronizuje a ja nechapu proc, kdyz je PDA ve stavu v jakem byl predtim...

Registrace
    Mar 2004

Tak tohle jsem nezkoušel - na backup v PC myslím stačí ten backup, co je součástí AS. Pokud máš Sprite, tak jím zálohuj PDA na kartu. Máš to lepší, hlavně když tě HR postihne v terénu a PC je daleko.

Ten zmiňovaný problém možná bude souviset s jiným partnerstvím, ale pokud se záloha obnoví dobře, tak myslím není co řešit.

Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. activesync
    Od Clayderman v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-05-2008, 12:22
  2. Activesync
    Od sobhonza v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-04-2008, 13:43
  3. Internet via ActiveSync / Připojení via ActiveSync