Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chybějící zástupci nainstalovaných programů

eLKa_ce4you (189)|31.5.2006 14:51
Jsem šťastným majitelem VARIA. Po updatu ROMky z webu TM jsem vyhodil tři CABy, které mají na svědomí customizaci TM (viz jiná diskuse zde), ale zřejmě měl jeden z nich na svědomí vytváření zástupc§ v sekci PROGRAMY. Od té doby když nainstaluji nějaký program, zástupce mi tam nepřibyde. Prosím o radu.
ElSoft (1244)|31.5.2006 15:01
ani po SoftResetu?
eLKa_ce4you (189)|31.5.2006 16:15
[QUOTE="ElSoft"]ani po SoftResetu?[/QUOTE]

Ani po několikerém :(
overgrounder (176)|31.5.2006 16:44
Jde o to, ze ne vsechny nainstalovane programy se zasatupcuji v nabidce Programy. doporucuji pres pruzkumnika Resco nebo TC z nainstalovaneho programu nakopirovat zastupce do start menu (je to primo jedna z nabidek). v pripade, ze se pak zastupce v programech objevi, je vse v poradku, v pripade, ze nikoli, nainstaloval bych si tam ty chybejici kustomizacni caby. ja mam nainstalovane jen tri a funguje mi vsechno jak ma.
Hofi_ce4you (8)|31.5.2006 17:10
[QUOTE="overgrounder"]Jja mam nainstalovane jen tri a funguje mi vsechno jak ma.[/QUOTE]
a jaky caby to jsou bys nam neprozradil? diky;)
overgrounder (176)|31.5.2006 17:53
camera patch
smartdialer
java
wifi ssid
(sorry, jsou 4 :-)

mozna jeste jeden, ale uz si nepamatuju jakej. sel jsem tou cestou, ze kdyz prijdu na neco, co nefunguje, podivam se do extrom a naistaluju, popr. se zeptam (jako ted), co ma jakej cab vsechno na svedomi.
osch (1330)|31.5.2006 19:39
A lokalizaci si tam nechal?
[QUOTE="overgrounder"]camera patch
smartdialer
java
wifi ssid
[/QUOTE] Ale myslím, že tyto softíky si zástupce do programů nedávají. Camera patch je patch (dle názvu), tedy rozšíření, či úprava. Smartdialer je pod zeleným tlačítkem. Java je "motor" a to wifi nevím. ;)
overgrounder (176)|31.5.2006 22:11
ne, hned po HR jsem udelal SR a tim padem jsem nenainstaloval nic s ExtROM. pote jsem rucne nainstalil zminene caby, protoze jsem ty funkce potreboval. camera patch je jasnej (pred tim se to nejak sekalo), smartdialer je taky jasnej, java pro to, ze bez ni nebyl k dispozici midlet manager, no a wifi ssid, bez toho mi nejelo wifi. tot vse, co si pamatuji. jinak souhlas, ze tyhle instalace pridavani zastupcu neovlivnujou.