Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamykanie zariadenia (device lock) tlacidlom

zemiak_ce4you (28)|31.5.2006 07:53
tu je odkaz na aplikaciu, s ktorou sa zbavite pluginu na zamykanie a mozete zamykat MDA Vario (a ine WM5 based PocketPC) klavesou

Yet another device lock application

pouzivam a funguje

Moznosti tesne pred zamknutim (prepinace na prikazovom riadku):
- vypnut zariadenie
- iba vypnut obrazovku (blank screen)
- spustit nejaky program (napr. celoobrazovkove hodiny, kalendar)

Dokumentacia v horeuvedenej diskuzii, citajte! Vo vseobecnosti treba si vytvorit link na program s danymi prepinacmi a ten namapovat na klavesu.
MilanSu (823)|31.5.2006 10:33
Pouzival jsem ho taky, funguje naprosto bez problemu, navic jde jeste nastavit ze se navaze na vypnuti, tzn. mam treba pri provozu na bat nastaveno vypnuti po 2 min, tak se vypne a zamkne.
Ale neprisel jsem na prakticky duvod zamykani, pokud se vypne (at uz automaticky nebo Power), jsou tlacitka stejne zamknuta a pak kdyz si ho pustim, nemusim 2x klikat na odemknuti. Takze jej jiz nepouzivam
zemiak_ce4you (28)|31.5.2006 11:16
To je sice pravda, ale jedno vyuzitie to ma: ked pocuvam hudbu tak nim zamknem tlacidla aj obrazovku (wmp udrzuje zariadenie v behu)

Inac sa mi stavalo, ze som postlacal vo vrecku displej a robilo to psie kusy.
JecminekMaselnik (464)|31.5.2006 13:47
já zámek používám rád, protože když mám telefon v kapse, nebo pouzdře a třeba nemůžu hned přečíst sms nebo tak něco, tak při přijetí sms se telefon zapne a je aktivní dotyková plocha, což už mi párkrát zavařilo chaotickým spuštěním aplikací a následným zahulením RAMky.
Díky za tip