Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario rychle se vybíjí

Gabry (19)|30.5.2006 16:52
Dobry den,mam MDA Vario,vcelku nove par dni,a zda se mi to,ale nic nevydrzi,myslim tim baterii. Po odpojeni z nabijece,je vypnute tlacitkem,a je jen v pohotovostnim rezimu GSM. Mam tam aplikaci pouze TomTom a pametovku. ALe po zapnuti cca za hodinu klesne kapacita uz na 69 procent a u biva,a to pritom neni moc vytizena pamet,podsivceni na minimum,Bluetooth a WIFI vypnuto. Je to spatna baterie,a nebo je to normalni??

Pokud mate nekdo toto zarizeni budu moc rad za odpovedi.

PS: jak vam dlouho cca vydrzi??
Gabry (19)|30.5.2006 17:34
overgrounder (176)|30.5.2006 18:02
ja bych si dovolil odkazat te na drive probihajici diskuzi. muzes to porovnat s ostatnimi a pak se dobrat zaveru;)
Vlastislav Šťastný (275)|30.5.2006 19:08
Normální to není, já jsem s VARIEM 5 hodin na netu přes GPRS nebo 4 hodiny přes WiFi. Výdrž je jednou z jeho výrazných předností.
imaster (53)|30.5.2006 20:27
Nejni to normální, denně Vario vytěžuju dost zvostra a večer končím tak kolem 20-15 %
Ráno začínám MP3 tak 40min.
Přes šichtu tak 30-50 mejlů.
3-5 hovorů, nějaká SMS , nějaké hraní s Variem, Worms......
Přes šichtu 2-3 díly ženatý se závazky (hodina divx)
Cestou domů 40 min MP3
Doma spáruji s PC přes BTT a tak kolem 22.30 mám 5% baterie a jdu spát. Vario spí s nabíječkou, aby bylo ráno čerstvé.
stoupa88 (97)|31.5.2006 01:04
Moje zkusenost je asi takova. cca 2.5h navigace,celej den BT,par normalnich hovoru neco pres BTHF cca 30-60min a vario ma tak max 20-15%. Pri tomhle pouzivani se odpoledne uz fakt musim omezovat, abych nemusel nabijet ..... Tim ho nehanim me to staci, ale nekde jsem tu cetl ze nekomu ubylo po 4h navigace 20% ani jsem nemel silu na to reagovat.... Jinak podsvicfeni mam na polovic a vario stare cca 14dni
phaeton_esc (261)|1.6.2006 13:58
jeste se zkuste podivat do :
start - settings - connections - beam (a tam odskrtnout)
zapnuta irda zere hodne ;)

vydrzi mi..no, dam i dva - je fakt ze bubble breaker zere hodne, pres den obcas hovor, wifi off, bt off, sem tam sms. hodne pouzivam kalendar ale to je stylem zapnu/napisu/vypnu

me se ta vydrz zda taky divna, az budu mit pametovku tak to ozkousim poradne, s qtek romkou to ale vydrzi imho vic
Gabry (19)|1.6.2006 17:53
Diky za mnoho odpovedi

Ta vydrz se me uz zda lepsi,zkousel jsem to tedka nechat pres noc na prijmu GSM,ale PDA vypnuto,a kleslo to o par procent,takze v pohode, ale zarazi me ze ze 100% to klesne klidne na 70 behem par hodin a to jen lezi a nic se snim nedela,a to je i v Modu letadlo. Ted me spise trapi rozchodit BT GPS od Nokie,ne a ne se zadarit,takze baterku tedkom trapim vice

Moc dekuji vsem za rady, kazda dobra rada je nad zlato
lukysy (9)|9.7.2006 14:20
[QUOTE="phaeton_esc"]jeste se zkuste podivat do :
start - settings - connections - beam (a tam odskrtnout)
zapnuta irda zere hodne ;)

vydrzi mi..no, dam i dva - je fakt ze bubble breaker zere hodne, pres den obcas hovor, wifi off, bt off, sem tam sms. hodne pouzivam kalendar ale to je stylem zapnu/napisu/vypnu

me se ta vydrz zda taky divna, az budu mit pametovku tak to ozkousim poradne, s qtek romkou to ale vydrzi imho vic[/QUOTE]

Opravdu to IR žere hodně?
phaeton_esc (261)|9.7.2006 14:29
no, me docela jo. kdyz mi prislo tak jsem nejaky beam neresil a behem par hodin to padlo o nekolik desitek procent. takze jsem to vypnul a bez problemu :)

jediny problem je ze kdyz chci treba pres bluetooth neco prijmout, tak musim beam zapnout, jinak neprijme nic :?
lukysy (9)|10.7.2006 23:46
[QUOTE="phaeton_esc"]no, me docela jo. kdyz mi prislo tak jsem nejaky beam neresil a behem par hodin to padlo o nekolik desitek procent. takze jsem to vypnul a bez problemu :)

jediny problem je ze kdyz chci treba pres bluetooth neco prijmout, tak musim beam zapnout, jinak neprijme nic :? [/QUOTE]

Ááááá! A to vím až teď? Včera jsem se asi půlhodinu pídil, proč mě nemůže přes BT najít známý, když mám všechno zapnutý... Až na ten Beam no.


S vypnutým Beamem jde fakt poznat menší spotřeba, baterie drží více.
daww (687)|11.7.2006 08:41
Pokračujte prosím zde. Tato diskuse řeší naprosto stejný problém ;)