Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace firemni a soukrome posty

rhinos (113)|30.5.2006 16:05
Chtel bych mit stale u sebe aktualni mejly jak firemni tak soukrome.Synchronizaci ve firme sem uspesne udelal ale kdyz budu chtit to same udelat doma se soukromou postou kde zatim pouzivam outlook express zda to budu schopny odlisit v pda pripadne zda se mi vytvori nejake rozdilne adresare kdyz budu postu tridit?S tim souvisi i druha cast...k pda sem dostal i instalaci outlook ale jen v anglicek verzi ale ja bych rad ceskou existuje nejaka lokalizace pripadne moznost prevodu na ceskou?Nechcese mi instalovat office kdyz uz pouzivam Openoffice
beecher (9270)|30.5.2006 16:10
Na Synchronizaci s OE doporucuji SyncExpress 3...

Ne, lokalizace na MS PC programy neexistuje, vzdy se instaluje program v danem jazyce... S pouzitim SyncExpressu mi pak prijde zbytecne instalovat Outlook.
BTW Soubeh MS Office (ci jeho casti) s jinym Office balikem naprosto bezproblemovy...
rhinos (113)|31.5.2006 07:38
nakonec sem teda nainstaloval outlook,ale narazil sem na problem kdy mi active sync vyhlasil ze muzu synchronizovat jen jeden postovni ucet => ze postu z domu do pda nedostanu?
beecher (9270)|31.5.2006 07:42
Muzu poprosit screenshot te hlasky?
rhinos (113)|31.5.2006 23:46
beecher (9270)|1.6.2006 00:12
To je hlaseni o tom, ze posta se da synchronizovat pouze s jednim pocitacem/Outlookem, ktery tu postu prijima/odesila.
rhinos (113)|1.6.2006 06:39
ale to jo anglicky celkem vladnu:) me jen zajimalo zda jde nejakym zpusobem synchronizovat na jednom pc firemni postu a na druhem soukromou tak abych je mel obe v pda.Treba kdyz po pripojeni na domaci pc odskrtnu volbu emailu z firemniho pc a po stazeni "domacich zprav" znovu zaskrtnu ve firemnim profilu postu
beecher (9270)|1.6.2006 07:23
No, kdybyste nepresel doma s postou na velky Outlook, ale pomoci toho SyncExpressu syncoval postu z toho OE, tak vse mohlo byt vyreseno... ;)