Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Navigace nebo mapy pro Řecko

habrda (43)|30.5.2006 13:28
Existuje navigace nebo digitální mapy pro Řecko?
libor_m (1026)|31.5.2006 13:49
Jedna z možností je koupit si papírovou mapu Řecka a zkalibrovat si ji pro Oziho.
Grachus_ce4you (81)|31.5.2006 23:02
No zkus se podivat na stranky Telematixu v Recku (www.telematix.gr) a oni tam inzerujou Destinatora PN, drive starsi verze Destinatoru mela mapu Recka. Zkus teda zapatrat kolem Destinatora.
habrda (43)|31.5.2006 23:28
díky, už jsem také objevil, že se prodává i v Česku Asus 636 s Destinatorem a je tam uvedena i mapa Řecka

a také MAPFACTOR Pocket Navigator 6 Europe - kde je Řecko také
djelinek (60)|1.6.2006 21:31
Destinator PN jsem zkousel, mel jsem mapu vychodni Evropy (zajimalo me Bulharsko):

Pokrytí mapy (Navteq Q3 2005)
------------------------------------
Česká republika
Polsko
Slovensko
Maďarsko
Slovinsko
Estonsko
Lotyšsko
Litva
Rumunsko
Chorvatsko
Bulharsko
Řecko

Ovladani programu je hrozne, v porovnani s TomTom, iGO ci Navigon. Bulharsko i Recko bylo pokryto pouze hlavnimi tahy.
kubisz (1054)|3.9.2007 21:20
nezlepsila se prosim nejak situace kolem mapy recka? nasel jsem jen pro iGo, zajem by ale byl o tom tom...podle webu ale nic takoveho neexistuje...neni alspon nejaka starsi verze, pridruzena k nejake dalsi zemi? diky,

kuba
Alojz3 (46)|6.9.2007 19:12
Skus si pozriet mapu NAVTEQu od Garminu.

NAVTEQ - CN Europe v9 - Garmin
Nasty_ce4you (18)|6.9.2007 20:57
No ten Navteq Garminovej nevypadá zrovna nic moc:(
Existuje slušná mapa pro výše zmiňovaný Destinator, jakž takž vypadá i mapa Řecka pro IGO, poměrně zajímavý tip jsou free mapy pro garminovské přístroje(nebo Que) http://www.elsinga.net/map_greece.html
(nepamatuju si teď na původní stránku) - ale nejsou routovací, zato vypadají celkem podrobné