Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario - fungují Vám hudební přehrávače s vypínáním displeje?

Standa_ce4you (380)|29.5.2006 18:23
Zdravím, můžete mi prosím vás vy, kdo máte Vario, napsat, jak vám jedou mp3 přehrávače s funkcí vypínání displeje? Ptám se proto, že na mém Variu s jakoukoli romkou přehrávač (GSPlayer, Mort Player, PocketMusic) po vypnutí displeje spadne, pouze těsně po SR je většinou schopen hrát. Už jsem z toho zoufalý, jednou z hlavních funkcí mého pda je přehrávání hudby.
Máte stejnou zkušenost? Pokud ne, dá se z tohoto důvodu Vario reklamovat?
lenivyventil (103)|29.5.2006 20:01
Ahoj, ja osobne pouzivam GSPlayer v2.24 a ROM 2.8.7.1.WWE a bez problemov mam namapovane tlacitko voice dial na zablokovanie tlacitok a vypnutie displeja. Dokonca pri pripojeni stereo bt sluchatiek mozem vario vypnut a hudba hra dalej. Drzim palce
imaster (53)|29.5.2006 20:37
Používám MortPlayer a mám nastaveno zhasnutí po 30 sec. Funguje bez problému.
jarecek_ce4you (161)|31.5.2006 10:04
ja pouzivam pwmp @ 2.8.7.1 rom a obcas se mi stane, ze se zhasnutim displeje zhasne i muzika. pak pomuze az sr. ale je to sporadicky (tak jednou tydne). jinak to facha ok. pricitam to testovaci verzi rom a clocku 264 mhz.
TheMelin (1642)|31.5.2006 10:09
Používám MortPlayer a Windows Media Player a na všech romkách bez problémů. U Morta mám nastaveno 30s a u WMP jsem si námapoval tlačítko na Screen Toogle. Žádné záseky, žádný SR.
Možná se ti to hádá s jiným programem. Zkus po HR nainstalovat jen nějaký přehrávač, zda to bude dělat.
Standa_ce4you (380)|31.5.2006 15:10
[QUOTE="jarecek"]ja pouzivam pwmp @ 2.8.7.1 rom a obcas se mi stane, ze se zhasnutim displeje zhasne i muzika. pak pomuze az sr. ale je to sporadicky (tak jednou tydne). jinak to facha ok. pricitam to testovaci verzi rom a clocku 264 mhz.[/QUOTE]
Jo, tak přesně toto se mi stává, bohužel, s jakoukoli rom, bez přetaktování, a několikrát týdně.
[QUOTE="TheMelin"]Používám MortPlayer a Windows Media Player a na všech romkách bez problémů. U Morta mám nastaveno 30s a u WMP jsem si námapoval tlačítko na Screen Toogle. Žádné záseky, žádný SR.
Možná se ti to hádá s jiným programem. Zkus po HR nainstalovat jen nějaký přehrávač, zda to bude dělat.[/QUOTE]
HR jsem zkoušel už dávno, s několika romkami, a přehrávačem nainstalovaným hned na čistý přistroj, instalace na kartě (formát na FAT16 i 32) i v pda, a nic. Přehrávače se chovají stále stejně.

Jinak díky všem za odpovědi, jak vidím, jsem téměř sám, kdo má tyto problémy. Ještě jednou si projedu celý kolotoč s romkami, HR a instalacemi, a pak zkusím reklamaci. Kdyžtak prosím piště další zkušenosti, díky.