Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync 3.7.1

PavelR. (2184)|13.10.2003 09:02
Microsoft uverejnil aktualizaci programu ActiveSync - tentokrat oznacen jako 3.7.1. Pokud jej jeste nemate, muzete stahovat zde.

PavelR.
Martin Hanzal (132)|13.10.2003 09:08
Pár důvodů proč upgradovat. :)

Microsoft ActiveSync 3.7.1 addresses the top USB connectivity issues resulting in significant increase in connectivity reliability. Specifically, ActiveSync 3.7.1:
1) Enhances USB driver to improve connection stability and avoid crashes
2) Improves detection of cradled devices
- Addresses issue with ActiveSync falling into guest mode repeatedly
- Addresses issue where desktop fails to detect cradled device
- Addresses issue where device and desktop report different connection states and sync does not start
3) Improves the reliability of large file transfers
4) Enhances Desktop Connection Wizard UI to make connection setup easier
5) Improves stability to reduce application level crashes
Pavel Koza (4761)|13.10.2003 09:48
Protože se zdá, že slibovaná česká verze bude asi až v příštím tisíciletí, pro ty méně zdatné v angličtině se pokusím ty nejdůležitější změny přeložit. Co tedy instalací nové verze získáte?

  • Vylepšený obladač USB, který má zlepšit stabilitu spojení a předcházet pádům a kritickým chybám.
  • Vylepšenou detekci zařízení v kolébce:
    • Zaměruje se na problémy s ActiveSync padajícím opakovaně do Guest módu
    • Zaměřuje se na situace, kdy desktop zcela odmítá rozpoznat připojené zařízení
    • Zaměřuje se na situace, kdy desktop a zařízení hlásí různé stavy komunikace a odmítají se synchronizovat
  • Vylepšenou spolehlivost přenosu velkých souborů
  • Vylepšený Connection Wizard pro snadnější nastavení synchronizace
  • A samozřejmě výrazně vyšší stablitu;)

Poznámka: Microsoft ActiveSync 3.7.1 obsahuje všechny aktualizace z předchozích verzí. ActiveSync 3.7.1 NENÍ možné nainstalovat na Windows 95.
PavelR. (2184)|13.10.2003 09:59
... a jeste dodam link, kde byly alespon hlavni vylepseni okomentovany
http://www.cewindows.net/faqs/activesync3.7.1.htm

PavelR.
Nukem (41)|13.10.2003 13:10
Jo to USB je znat... uz mi to na 5450ce jede ne 100 kB/s, ale celych 150! Stejne mam pocit, ze mam nekde neco spatne. Treba ten jejich Remote control ma na PC odezvu nekolik seknud. Kliknuti se prenese hned, ale zmena obrazu se na PC objevi tak za 5 s. I kdyz, zkousel jsem Pocket Controller a ten ma odezvy prakticky okamzite. Bill aby se v tom vyznal!
Schivan (20)|13.10.2003 16:13
Ešte malú poznámku. Pri inštalacii sa môže zastaviť ukazovateľ na 92%. Treba iba čakať... ono to pojde daľej. :))
Pavel Koza (4761)|13.10.2003 17:01
[QUOTE="Schivan"]Ešte malú poznámku. Pri inštalacii sa môže zastaviť ukazovateľ na 92%. Treba iba čakať... ono to pojde daľej. :)) [/QUOTE]

:yes: Presne, jeste ze jsem tpelivy, tak dlouho jako behem instalace 3.7.1 se mi to nezaseklo jeste nikdy. Buh vi, co tam zkoumaj... Ale pak se to rozjelo dal a instalace dobehla v poradku.
viktor99 (40)|20.10.2003 17:45
Tak jsem asi pred 5 dny nainstaloval AS 3.7.1 Vse behalo jak ma, ale vcera se to zmenilo :(

Nedari se mi iPAQ 5450 propojit s PC. Po zasunuti do kolebky se to propoji (doprovozene zvukem), ale vydrzi to jen cca 2 vteriny - pak se samovolne odpoji (opet doprovozeno zvukovym signalem).

Restart (PDA i PC) nepomaha. Zadne ze zabezpeceni IPQ neni aktivovano.


Jen jestli nebude problem tady. Od te doby, co jsem naistaloval novou verzi ROM 1.11.19 ENG (novejsi by byt nemela), nelze mi zadne zabezpeceni zapnout. Po otevreni okna muze clovek vybrat co chce, ale nic se jiz neaktivuje - okno nelze ani zavrit... :((

Poradi nekdo? Prosim
strojvudce (390)|13.1.2004 18:30
Poraďte prosím. V AS 3.7.1 se mi ztratila nabídka synchronizace (zmizel čtvereček na zaškrtnutí v nastavení) Inbox. Opakuje se to i po nové instalaci AS 3.7.1:(( Děkuji za případné rady.:?:
PavelR. (2184)|14.1.2004 08:08
[QUOTE="strojvudce"]Poraďte prosím. V AS 3.7.1 se mi ztratila nabídka synchronizace (zmizel čtvereček na zaškrtnutí v nastavení) Inbox. Opakuje se to i po nové instalaci AS 3.7.1:(( Děkuji za případné rady.:?: [/QUOTE]

... co mate za verzi Outlooku? Napr. u verze Outlook 97 nelze inbox synchronizovat. Zde rovnez najdete, ze problemy pri synchronizaci inboxu s MS Outlook muze delat i Mozilla nebot pouziva vlastni MAPI.dll. Zkuste se na tento odkaz podivat, treba neco najdete ...

PavelR.
pelopones (95)|14.1.2004 21:32
Mám problémek se synchronizací s PC. Vzhledem k tomu, že používám dvě PC (domov a práce) zvolil jsem v konfiguraci volbu s dvěma Pc. Vše jde OK , kromě synchronizace došlé pošty, kdy mne ActiveSync vyzve, abych odstranil partnership a založil nový jen s jedním PC. Dělám něco špatně , nebo je to normální.
Díky NUNY.
Pavel Koza (4761)|15.1.2004 09:43
To je vlastnost, posta lze synchronizovat jen s jednim compem. Hledejte v helpu k ActiveSync Set up partnerships with two desktop computers.
Martin F._ce4you (21)|3.3.2004 15:58
Mám problém s Activesync. Přihrával jsem nějaké nové programy, něco jsem odinstalovával - vše OK. Pak jsem restartoval PC a už se s PPC nespojil. Po chvilce snahy to napíše hlášku o tom, že se synchronizaci nepodařilo dokončit, ... Pokud přenastavím AS tak, aby byl PPC jako Guest Partnership, propojí se a běhá to OK=mohu třeba kopírovat soubory, ....(samozřejmě bez synchronizace). Zkusil jsem AS přeinstalovat - nic :(
Milan Švec (938)|3.3.2004 16:08
Na palmare.cz byl tento zajímavý odkaz:
Pocket MultiPartnership Sync a taky Pocket MultiOwner pro PPC/WM 2003 i 2002.
Kdo potřebuje současně používat víc různých profilů pro synchronizaci jednoho PDA na více místech, vyzkoušejte a podělte se o zkušenosti.
Už jste to někdo použil?
Možnost mít na jednom PDA až čtyři různé vlastníky se taky někdy může hodit.