Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Kalibrácia mapy do oziexploreru v PDA

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám naskenovanú mapu , cyklotúra Severné Karpaty v rôznych veľkostiach od Ao do A3, presiel som niektoré miesta na mape v teréne poznačil som si súradnice, potom som ich preniesol do PC ozi nakalibroval som mapu prekonvertoval a nahral do PDA. Vrátil som sa na miesto kde je mapa funkčná a ukazuje mi posun asi tak o 500 m do boku, ale trasu kopisruje . Takto som to vyskúšal už hadam 4 x a ždy mi to ide mimo. Tak som odrátal súradnice priamo na mapre no aj tak sa nemožem trafiť do trasy.Mám pocit, že mám niekde niečo zle nastavené v Ozi PC, lebo súradnice som meral rôznymi SW a vždy bolo meranie rovnaké +- nejaká tisícina. Ak máte niekto nejaké skúsenosti , ako musí byž v PC ozi nastavený poradte prosím .
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00148306_nahlad_ccOO.jpg 
Zobrazení: 45 
Velikost: 72.8 KB 
ID: 4787  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Este jedna poznámka k PC ozi. neviem kde mám zapnúť, aby sa mi zobrazovali súradnice a aspon tak si možem porovnať správanie nakalibrovanej mapy
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Natáčeni mapy v OziExploreru
    Od jarnotrulli v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-05-2009, 00:21
  2. Cim prevest SmartMaps TRK nebo GPX do OziExploreru ?
    Od vladas_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Poslední příspěvek: 21-06-2007, 09:00
  3. kalibracia ceskych map
    Od lafinl v sekci OziExplorerCE
    Poslední příspěvek: 23-01-2007, 13:39
  4. Davkova kalibracia map-otazka
    Od autogen v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-06-2006, 11:41