Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wince Ppc 2003 pre Ipaq 3850 s Linuxbootloaderom

vaskez_tvf (21)|28.5.2006 19:29
Ludia vete mi niekdo poradit ako toto dostat do ipaqu 3850,Wince Ppc 2003 pre Ipaq 3850 s Linuxbootloaderom
Obsahuje to dva subory

asset_image.gz
WINCE_IMAGE.gz

a je ktomu takyto pokec,fakt som z toho jelen,prosim poradte niekdo.

Pocket WinCE2003 pre Linux-Bootloader

Nastartuj hyperterminal s nasledovnym nastevenim:

Bity za sekundu: 115200
Data bity: 8
Parita (rovnost): ziadna
Stop bity: 1
Riadenie toku: ziadne

Aktivuj Linux Bootloader s riadiacim krizovym tlacitkom a resetni

Potom v hyperterminaly > boot > load root

Prenos > Posli data > WINCE_IMAGE.gz

za cca 20 minut > boot >load asset

Prenos> Posli data > ASSET_IMAGE.gz

za cca 20 sec resetuj a hotovo!!!

Prvy start trva cca 20 sec


Najlepsie je vziat samotne ASSET_IMAGE.GZ
Luml (9)|26.12.2006 15:21
Dobrý den, už se vám to podařilo vyřešit? Mám totiž podobný problém a ocenil bych radu. A ještě jsem se chtěl zeptat kde jste sehnal wince_image.gz. Děkuji Luml
vladuna (24)|29.12.2006 15:10
Přimlouvám se za dva předchozí příspěvky. Pokud znáte někdo řešení, dejte, prosím, vědět.
Na PC už mi běželo 12 operačních systémů z jednoho hadrdisku - něco o tom zde.
Pokud jde o PDA jsem "newbie". iPAQ 1910, 3800
Dle mého gusta by to mohlo / mělo vypadat takhle:
Vinca (WinCE) + "něco jako" bootloader na iPAQu a Linux či cokoliv jiného, rozumného a přijatelného na SD nebo CF.
Luml (9)|29.12.2006 22:13
Ahojte lidi nebyla by tady nějaká dobrá duše která by mi poskytla záložní wince na ipaq 3800 (wince.gz). Zkoušel jsem linuxi a záložní kopie wince se mi poškodila, takže se k nim nemůžu vrátit. Děkuji Luml
vladuna (24)|29.12.2006 22:25
[QUOTE="Luml"]Ahojte lidi nebyla by tady nějaká dobrá duše která by mi poskytla záložní wince na ipaq 3800 (wince.gz). Zkoušel jsem linuxi a záložní kopie wince se mi poškodila, takže se k nim nemůžu vrátit. Děkuji Luml[/QUOTE]

Rad Ti pomuzu. Napis, prosim, presne jak .gz soubor z masinky dostat.
Luml (9)|29.12.2006 22:47
Tak to by bylo super, záloha systému je popsána na http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=791
skype (41)|18.2.2007 11:42
Tak kamos si chce koupit hp 3850 ale zaraziho windows mobile 2002 chtel by tam windows mobile 2003 se ale ja mu rikam ze by to asi nezvladl!
Zvladl by to?? A da se uz nekde stahnout zadaro ipgrade z 2002 na 2003 se?

DIKEC
Pavel Gr (1)|28.3.2007 18:41
Po několika dlouhých pokusech o oživení SD slotu u iPaq 3970, jsem si ujasnill, že standardní update HP softwarem např na verzi 2_10 nefunguje díky tomu, že zařízení nedostanu doporučovaným resetem (tl. 2+3+Power+Reset) do režimu, kdy očekává komunikaci na sériové lince - hlášení na obrazovce SERIAL / Compaq v 0.48, jelikož předchůdce instaloval Linuxový ARM Bootloader a ten se aktivuje stlačením křížového ovladače+Reset. OK není nic jednoduššího než se podívat Hyperterminálem zda je zařízení připraveno na seriovou komunikaci. Parametry COM1, 115200, 8, žádná, 1, žádná a po stisku Enter se musí objevit "SER>" , vložte ? a opět musíte vidět reakci - výpis paremetrů. Toto platí pro Compaq bootloader. ARM Bootloader (označuje se i CRL Bootloader - Cambridge Research Laboratory) se ohásí "boot>". V tomto okamžiku víte minimálně na čem jste, zda je zařízení schopno něco přijmout. Může mi někdo objasnit způsob jak přenést pomocí Compaq Bootloaderu, který umí příkaz "lnb xxx xxx xxx" soubory zpět? Narážím na problém s koncovkou *.gz, velikostí, možná jinou kontrolou souboru.. Díky
Vojtaha (12)|23.12.2007 11:14
jak se dá zbavit linux bootloaderu ? nrjsem stavu přeflešovat PDA s linuxovým zavaděčem, do něho se dostanu ale dál ne.PDA jsem koupil už s linuxem a rád bych se ho zbavil. Ví někdo jak ?