Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Toshiba e740 - synchronizace

Jandik (17)|13.10.2003 07:21
Dobrý den, pořídil jsem si Toshibu e740 a mám problémy se synchronizací s Outlookem. Vše mi pár hodinek fungovalo, ale nyní mi vždy synchronizace spadne s tím, že je nějaká chyba. Když udělám hardreset, nějakou chvíli to funguje, ale po čase to opět přestane fungovat. Když se na desktop připojím jako guest, je to v pohodě, takže nemůže být problém se spojením, ale vysloveně se synchronizací Outlooku.
Mám W2000 CZ SP4, OutlookXP propojený na Exchange server (ale nefungovalo to ani když jsem měl zapžené osobní složky na desktopu) a MS ActiveSync 3.5 (musím používat tuto verzi protože toto PDA má speciální postup při instalaci a musí se používat tato verze).
Neznáte toto PDA, nevíte kde hledat problém? Jsem z toho docela nešťastný.

Známý, od kterého toho PDA mám s ním prý problémy neměl, ale je fakt že synchronizaci prováděl přes WiFi. Musel se zachovat určitý postup instalace (nainstalovat MS Active 3.5, pak to ukončit, doinstalovat ovladač USB od Toshiby atd.).

Nemáte nějaký tip, co s tím? Děkuji.
CarlosL (126)|13.10.2003 14:44
[QUOTE="Jandik"].. MS ActiveSync 3.5 (musím používat tuto verzi protože toto PDA má speciální postup při instalaci a musí se používat tato verze).

[/QUOTE]

Myslim, ze to bude chodit i na AS 3.6 a 3.7. V 740 je standardni PPC 2002, a problem bude mozna vyresen.

Carlos
Jandik (17)|14.10.2003 06:30
Bohužel nepomohla ani instalace verze 3.7. Je to stále stejné. Zkusil jsem nainstalovat IntelliSync a šlape to v pohodě. MS ActiveSync jsem nastavil, aby se automaticky přepnul do guest módu a IntelliSync synchronizuje. Pouze mám problém v tom, že se mi v seznamu aplikací k synchronizaci neobjevují Poznámky. Je tam pouze Pošta, Kalendář, Úkoly a Kontakty.
Nemáte někdo zkušenosti s IntelliSync? Kde hledat problém?