Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

reader pro WM 5.0

KatkaV. (4)|28.5.2006 17:15
Dobry den, odpustte mi muj mozna hloupy problem, ale jsem slecna, tak to zkuste pochopit:)
Kkoupila jsem si pocket loox C550 a mam takovy docela podstatny problem - absolutne zadny program/aplikace, nebo jak se tomu rika mi nejde nainstalovat - vzdycky to rekne neco ve smyslu, ze aplikace neni platna v systemu pocket PC...
Cim to je? Kdyz mam Windows mobile 5.0 tak muzu pouzivat jen programy pro tohle, nebo i pro treba 2000? A proc to nefunguje? Neni to treba jen nejakym nastavenim?
Konkretne se mi jedna na nejaky reader na eknihy...
Jeste jednou se omlouvam za svuj amatersky dotaz, ale doufam, ze se najde nejaka dobra duse, ktera mi pomuze.
MilanSu (823)|28.5.2006 17:40
"2000" myslis co ???? Samozrejme to musi byt programy pro Pocket PC, dle verze pro WM2002, WM2003, WM2003SE, WM5 ..... Reader pro soubopry PDF "Acrobat reader for Pocket PC " si dej vyhledat treba v Googlu.
KatkaV. (4)|28.5.2006 17:47
tak ted jsem si chtela stahnout "Microsoft Reader for Pocket PC", tim se daji cist eknihy, ne? Jenze me to proste rika, ze to neni platna aplikace.
Surgical (2364)|28.5.2006 17:52
Daji se tim cist e-knihy ve specifickem formatu *.lit
Brco_ce4you (447)|28.5.2006 17:53
Tu hlasku ti vyhodi asi na PDA, ze? A mas spravnu instalacku? EXE?

skus to co som prilozil
beecher (9270)|28.5.2006 17:54
Katko, zajedte na hlavni stranku tohoto serveru, tam je sekce Zacinate? Ctete!
Tam se o instalaci programu do PDA dozvite nejvice.

Podle toho, co pisete, se asi snazite spustit stahnuty .exe soubor primo v PDA, coz v 99% pripadu neni mozne, protoze se jedna o instalacni balicky pro instalaci pres PC a ActiveSync. Tedy je nutne PDA k PC pripojit (pokud mate uz ActiveSync nainstalovany, pokud ne, nainstalujte si verzi stazitelnou odsud, vyberte si jazyk, ktery potrebujete), pustit stazeny .exe soubor na PC a mela by se provest automaticka instalace programu do PDA.

Jinak aplikace pro PPC2000 by meli fungovat i na WM5, ale moc bych na to nesazel, verim, ze k danemu programu bude nejaka alternativa, ktera by mela byt WM5 kompatibilni... Ale nechci generalizovat, nevim o jaky program se jedna...

Jinak na cteni knizek doporucuji Mobipocket Reader 5.1. Ale zalezi na tom, jake e-knihy se chcete precist...
condys_ce4you (103)|28.5.2006 17:59
.cab soubor-instalace primo v ppc
.exe soubor-instalace v pc,musis mit nainstalovany ActiveSyn v pc.
Nektere .exe soubory neni nutne instalovat,pracuji primo v ppc bez instalace. Cab soubory jdou vyexpor.primo z pc.
KatkaV. (4)|29.5.2006 19:57
Aha, tak to me nenapadlo, dekuju moc. Vyzkousim to a dam vedet, jak to dopadlo.
KatkaV. (4)|1.6.2006 00:20
Dekuju moc vsem zdejsim chytrym a hodnym lidem, konecne jsem se svym PDA nasla spolecnou rec:) Dekuju, dekuju, dekuju:)
...kdybyste nekdo naoplatku chteli pomoct s genetikou, staci rict;)