Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Brasna na vsechno :)

ReWegar (84)|28.5.2006 11:20
Zdravim vsechny priznivce PDA mel bych na vas dotaz kde by se dala sehnat brasna, ktera obsahuje misto pro PDA, Mobil, pripdane nejake dalsi malickosti.
Idealni by byla diplomatka bez ucha asi A5 nebo s vetsim mistem A4 :)

predem dekuji za kazdou radu a pomoc prohledal sem snad vsechno na netu ale vetsinou nic dostupneho :(
ReWegar (84)|28.5.2006 11:23
pro upresneni neco jako je toto
pavelbures (73)|28.5.2006 13:42
PalmPC kdysi nabízel Palm executive case, byly tři druhy, jeden tuším i A4. Byly to takový desky, kde můžete mít papír, tužky i PDA. Pokud si pamatuju, tak PalmPC to již nenabízí, ale snad na ebay byste tohle mohl ještě koupit.
Red Dwarf_ce4you (187)|28.5.2006 15:08
Taky bych potřeboval něco takového. Ideálně max. A4, aby se mi tam vešlo PDA, doklady, nabíječka na PDA, mobil a foťák, čtečka karet, synchronizační kabel k PDA, BT dongle, psací potřeby a možná pár dalších věcí :D Asi řeknu kamarádovi, dělá s kůží a nechám si to spíchnout.
dort (1212)|28.5.2006 15:17
tak to se pak nezapomen podelit o vysledek, neb neco obdobneho, a jeste na zakazku vyrobeneho, by se mi moc libilo :-))
ReWegar (84)|28.5.2006 15:31
tak vidim ze nejsem jediny kdo neco takoveho shani :) nedame hlavy dohromady?
ReWegar (84)|28.5.2006 15:39
[QUOTE="pavelbures"]PalmPC kdysi nabízel Palm executive case, byly tři druhy, jeden tuším i A4. Byly to takový desky, kde můžete mít papír, tužky i PDA. Pokud si pamatuju, tak PalmPC to již nenabízí, ale snad na ebay byste tohle mohl ještě koupit. [/QUOTE]

koukam ze to tam stale maji
Palm Execlusive case
Red Dwarf_ce4you (187)|28.5.2006 15:52
No jedinej problém je, že tenhle kámoš je spíš na výrobu brnění a poudro na PDA, co mi slíbil cca před rokem, dodnes nemám :no: Musím ho odchytit na příštím akci a nechat si to vyrobit na místě a hned! Snad to nebude za expres příplatek ;)
ReWegar (84)|28.5.2006 15:52
ovem mam pocit ze dotoh sveho DELLa X51V nenacpu :(
ReWegar (84)|28.5.2006 15:53
[QUOTE="Red Dwarf"]No jedinej problém je, že tenhle kámoš je spíš na výrobu brnění a poudro na PDA, co mi slíbil cca před rokem, dodnes nemám :no: Musím ho odchytit na příštím akci a nechat si to vyrobit na místě a hned! Snad to nebude za expres příplatek ;) [/QUOTE]


Aaaaaha