Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Net compact framework 2.0

kank (90)|28.5.2006 09:50
Chtel bych se zeptat na co je tato aplikace. Vim ze to vyzaduji nektere programy treba Hitchhiker, ale stejne by me to zajimalo. Hitchhiker se mi moc nelibi tak jestli to tam mam nechavat nebo to zase odinstalovat :) dik moc
Surgical (2364)|28.5.2006 10:27
Dot Net Compact Framework je framework (po staru runtime) tedy soubor knihoven, skriptu atd. potrebnych, aby ti v PDA fungovaly aplikace, napsane/naprogramovane ve vyvojovem prostredi Dot Net (.NET). Hitchhiker neni jedina aplikace v nem napsana, naopak, spousta novych aplikaci, jak freewarovych, tak komercnich, je v nem vyvijena a mnohe jsou opravdu velmi pekne a uzitecne. Takze ma rada....ponechat :)
flashman (1366)|28.5.2006 12:41
.NET Framework je součástí WM2003 a víš ovšem jen asi 1.1
Bongoman (69)|28.5.2006 16:43
No jo, jenže mě vůbec Net compact framework ve Variu makat nechce..... jen se mi rozbalí do \Aplications\Data\Volatite pár souborů a to je všechno. Pak mi stejně nic s podporou Net compact framework nejde a u všech aplikací (např: WiFiFoFum, Hitchhiker) se jen zobrazuje že mám mít novější verzi Net compact framework. Tu nejnovější sem stáhnul i přímo z Microsofťáckejch stránek a stejně nic............... tak jeslti někomu prosím Net compact framework s WiFiFoFumem nebo Hitchhikerem jde. Tam mi ty soubory prosim pošlete, nebo mi jen napište jaký verze máte a spolu Vám jdou a já to pak zkusim.

Rád bych totiž trošku to WIFI využil, ale očividně si o tom moje Vario myslí svoje............

Díky moc
beecher (9270)|28.5.2006 17:52
Najdete si na disku soubor NETCFv2.wm.armv4i.cab, zkopirujte si jej do PDA a nainstalujte. Mel by se ten .NET CF 2.0 nainstalovat korektne. Pred tim jeste preventivne soft-resetnete PDA...
Kocir (836)|28.5.2006 19:10
Je nekde odkaz na ten FW 2.0.
Na strankach MS tam neco je, ale nejsem z toho moc chytrej.
Diky
flashman (1366)|28.5.2006 19:14
tydy na ce4you sem nekam do diskuze dával cab na FW 2.0 na WM2003 a beecher na WM 5.0 zkus kdyžtak hledat
beecher (9270)|28.5.2006 19:37
Presne zde...
Bongoman (69)|28.5.2006 22:10
Když se Vám prosimvás někomu podaří ten Net compact framework rozchodit na WM 5, tak sem prosimvás napište kde ste to stáhli a jak ste to udělali....... mě to prostě za boha nejde......... Díky moc.........asi potřebuju hard-reset mozku, nebo už fakt vážně nevim..........

Potřebuju to kvůli tomu WiFiFoFumu a Hitchhikerovi a třeba to využiju i jinak. Ale nemůžu to ať se snažim jak se snažim vůbec rozchodit. Možná to bude i tim že mám Vario a vlastně vůbec MDA poprví a to ještě necelej měsíc, ale někde na to přijít musim jak se to dělá.

Tak se omlouvám a věřim že to sem někdo napíše

Fakt díky moc............
flashman (1366)|28.5.2006 22:27
je ten cab od beechera.. nevidim důvod, proč by to nemělo fungovat https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=4035&fi=30
Surgical (2364)|29.5.2006 01:14
Bongomane, ten .Net CF neni zadny program, ktery bys pustil, je to jen prostredi, zajistujici beh programu v dot netu naprogramovanych!!! Uz to pls pochop a nesnaz se ho spustit, ale nainstalovat. Ze je nainstalovan spravne poznas podle toho, ze ti budou fungovat programy, ktere ho vyzaduji, tedy ten Hitchhiker, Wififofum aj.
Bongoman (69)|29.5.2006 11:18
Možná sem to sem napsal blbě, ale to já chápu. Ani sem ho nikdy jako takovej spustit nechtěl. Prostě ale i když si nahraju ten nejnovější, tak mi to pak když si třeba toho Hitchhikera zapnu, tak mi to píše že potřebuju novější verzi a novější ani neexistuje. Tak nevim jeslti je koxs u mě ve Variu, nebo v nějakym jinym patchy kterej se s tim bije.

Sice mám první MDA asi měsíc, ale počítač už asi deset let. Tak zase tak mimo nejsem, ale prostě mi to dohromady nejde a já nevim proč.
beecher (9270)|29.5.2006 13:41
Tady je aplikace, kterou spustenim na zarizeni zjistite, jaky posledni .NET CF mate v PDA nainstalovany...