Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 32 z 32

Téma: Instalace TomTom 5.21

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já ale nemluvím o koupi softwaru do vlastnictví,to přece ani nejde! Mluvím o DATOVÉM NOSIČI MATERIÁLU, jehož vlastníkem jsem! Přeci když si tu SD kartu z TT One (jíž jsem vlastníkem ) strčím do PDA, neporušuji tím autorské právo! Domnívám se, že ani licenční ujednání, které mi říká, že "software bude v kteroukoli dobu nainstalován pouze na jednom počítači nebo hardwarovém zařízení a bude software zkombinován pouze s 1 navigací". Jasně že si nikdo rozumný nekoupí TT One a TTN 5, aby pak "žongloval" s kartami. Nechci rejpat, rozumíš, jen jsem hypoteticky zauvažoval, jak lze legálně použít 6.45 v TTN 5. Adam
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

zakoupil jsem si 1G SD kartu do MIa A701 a nejde mi nainstalovat TomTom, z oficialnich stranek TOMTOM jsem si stahnul update TomTom 5.21, nainstaloval jsem ho na Mio, pak jsem vlozil do mechaniky cd s mapami TomTom navigator 5 a hned po vlozeni do cdmechaniky mi to napise ze neni dostatek mista v cilovem adresari, cim to je, mam nekde neco spatne nastaveno?

nevíte někdo co s tím?
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. instalace Tomtom 6 - E-TEN M700
    Od Petr Lehmann v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-08-2007, 07:14