Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

qtek 8310 EDGE,GPRS,WiFi

baronm (168)|26.5.2006 12:48
1.Nevite, jak nastavit prioritu pripojeni? Pokud jsem pripojen k WiFi, tak se mi stava, ze jsem najednou pripojen pres Edge, musim ho nekolikrat odpojit(edge), abych byl zase na Wifi.

2. Jak nastavit Qtek, abych byl videt ve slozce "okolni pocitace" na svem PC, pokud jsem pripojen pres WIFI. Kde nastavit pracovni skupinu?

3. Jak stahovat na Qteku soubory v internet exploreru. Je i jiny prohlizec? Pri kliknuti na odkaz mi to napise: "soubor nelze zobrazit"

Diky
noob_ce4you (3)|11.6.2006 23:10
jiný prohlížeč Opera :yes:
Storm8 (162)|31.7.2006 19:27
Jo, tohle bych taky potřeboval vědět, jak je to s tou prioritou připojení. Taky by se mi líbilo, kdyby šel Qtek synchronizovat přes Wifi. Můj notebook nemá bluetooth a kabel mě moc nebaví. Neznáte někdo způsob? Vůbec nemůžu pochopit, že to Microsoft neimplentoval rovnou!
baronm (168)|5.9.2006 07:39
Povedlo se nekomu vyresit Bod cislo 2 tj. sdileni souboru pres wifi?
beecher (9270)|5.9.2006 08:11
1. Nelze. Ad pripojovani k EDGE kdyz jste na WiFi: zkontrolujte stav pokryti WiFi signalem...
2. Sdileni ve WM neexistuje. Pristup na sdilene slozky je mozny, ale neumi je poskytovat, protoze je neumi zabezpecit a to neumi proto, ze nejsme ve sfere IT, ale consumer electronics...
Zkuste nejaky FTP server pro WM...
Storm8 (162)|6.9.2006 00:18
To je dost škoda, že to neumí. Mám Qtek 8310 a teď sem si koupil FS Pocket Loox n560. Nejvíc by se mi líbilo, kdyby se obě zařízení spojili v jedno, třeba přes WiFi, takže bych mohl z PDA ovládat telefon + telefonovat atd, PDA by používalo telefon jako externí GSM modul a na PDA bych měl třeba něco jako remote desktop Telefonu. Jelikož jsou obě zařízení Windows Mobile 5, (ačkoliv pro jinou platformu) pro Microsoft by vůbec nebylo složité něco takového udělat. Třeba v přístí (nebo přespříští) generaci už to bude. Vytvořit program, který by to uměl je asi téměř nereálné, že?
swenak (135)|6.9.2006 11:14
1. lze to obejit - do gprs pripojeni dejte jmeno bez hesla, pak se samo nikdy nevytoci