reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak se pripojit k netu pres PC (USB)

sopa_ce4you (0)|26.5.2006 08:40
Zdravim,
muzete me nekdo prosim nasmerovat jestli je mozne pripojit PPC k internetu pomoci USB kabelu a PC, ktery na netu je? Zkoumal jsem vsechno mozne, ale nejak me nenapada jake je to pripojeni.

Diky za podnety.
Pavel
beecher (9270)|26.5.2006 08:43
Pokud je zarizeni spojeno s ActiveSync na PC, tak je automaticky pripojeno na Inet.
sopa_ce4you (0)|26.5.2006 09:41
[QUOTE="beecher"]Pokud je zarizeni spojeno s ActiveSync na PC, tak je automaticky pripojeno na Inet.[/QUOTE]

myslel jsem si to, ale localhost mi nejel. Prubnu klasicky net, diky za pomoc.
beecher (9270)|26.5.2006 12:55
No, pokud date localhost (IP: 127.0.0.1) na PDA, tak verim, ze to nepojede... To se chcete pripojit k webserveru (odhaduji) na svem PC/NB?
sopa_ce4you (0)|31.5.2006 09:47
[QUOTE="beecher"]No, pokud date localhost (IP: 127.0.0.1) na PDA, tak verim, ze to nepojede... To se chcete pripojit k webserveru (odhaduji) na svem PC/NB?[/QUOTE]

Zdravim,
tak jsem sebou konecne vzal kabel na PC, kde jede net. Pripojil jsem jej k PC, dal synchronizovat a blahove spustil na PDA IE. Bohuzel pozadovana stranka nelze nalezt.

Udelal jsem neco spatne nebo spise, co jsem preskocil? :)
Diky

Pavel
MilanSu (823)|31.5.2006 10:20
Pro WM5 je nutno v nastaveni/ pripojeni pokud je tam zobrazeni Moje sit v praci a volba Spravovat stavajići pripojeni, tak v zalozce nastaveni serveru zrusit zatrzeni u volby Tato sit pouziva .... server proxy.
Bohuzel po restartu se tam zase ta volba vrati, nevim jak to zmenit "nafurt"
Mam PDA pripojene k NB pres USB a NB mam sitovym kabelem k PC a PC mam pripojene k webu
sopa_ce4you (0)|31.5.2006 10:28
[QUOTE="MilanSu"]Pro WM5 je nutno v nastaveni/ pripojeni pokud je tam zobrazeni Moje sit v praci a volba Spravovat stavajići pripojeni, tak v zalozce nastaveni serveru zrusit zatrzeni u volby Tato sit pouziva .... server proxy.
Bohuzel po restartu se tam zase ta volba vrati, nevim jak to zmenit "nafurt"
Mam PDA pripojene k NB pres USB a NB mam sitovym kabelem k PC a PC mam pripojene k webu[/QUOTE]

tak problem byl v proxy. Pc je v siti, ale zapomnel jsem, ze PDA se nepripojuje k memu PC, ale primo k serveru, kde poxy bezi.

Diky
Pavel
MilanSu (823)|31.5.2006 12:43
Tak jsem ted vyzkousel Operu i NetFront, vyhrala Opera, v podstate uplne bez problemu hned fungovala a aniz bych neco musel menit na pripojeni, pokud jsem kabelem k NB, tak se sama pripoji pres Activesync, kdyz vytahnu kabel tak pouzije GPRS