Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

po kazdem pripojeni je nutny restart?

Trebor_ce4you (17)|25.5.2006 12:33
Zdravim,
mam vario, ActiveSync4.1 a muj problem je ten, ze pripojim pres kabel mda k synchronizaci a ta funguje, ale jakmile ho odpojim a pripojim znovu, tak uz POKAZDE Windows XP SP2 rvou, ze bylo nalezeno nezname usb zarizeni.
Restartuji mda, pripojim ho poprve a vse jde, jak ma. Pripojim ho podruhe a uz zase hlasi to same - a zase restart:(( . Jo, ale pres infra to jede pokazde a bez nutnosti restartu.
Nevite nekdo co s tim? Samozrejme ze reinstalace je to posledni, co by se mi chtelo delat.

diky za rady
beecher (9270)|25.5.2006 12:39
Nemate to pripojeno pres nejaky USB hub?
Trebor_ce4you (17)|25.5.2006 13:16
[QUOTE="beecher"]Nemate to pripojeno pres nejaky USB hub?[/QUOTE]

Bohuzel ne. Mam to pripojeny primo.
A dela mi to jak doma na stolnim PC, tak i u notebooku. A drive se to nedelo.
Je mi jasny, ze se neco pokopalo ve WM5, ale rekl jsem si, ze zkusim, jestli se s tim nekdo nesetkal, abych se vyhnul reinstalaci. Mam mda cca 14 dni a nijak jsem moc neinstaloval a neodinstalovaval.
Ale jen bych nerad, abych preinstaloval a bylo to tu znovu.
Cca tam mam
mchat, spb weather, backup, diary, pocket plus, tc, tomtom, gprs monitor tools
beecher (9270)|25.5.2006 13:20
Hm, ja bych zkusil jeste odinstalovat a znovu nainstalovat AS na PC.
Pripadne, jestli to opet zahlasi nezname zarizeni, pak ve spravci zarizeni na PC jej donutit reinstalovat drivery pro to dane zarizeni...
Trebor_ce4you (17)|25.5.2006 13:37
[QUOTE="beecher"]Hm, ja bych zkusil jeste odinstalovat a znovu nainstalovat AS na PC.
Pripadne, jestli to opet zahlasi nezname zarizeni, pak ve spravci zarizeni na PC jej donutit reinstalovat drivery pro to dane zarizeni...[/QUOTE]

OK. Muzu zkusit, ale moc tomu neverim, kdyz to dela to same a na dvou rozdilnych pocitacich. Jestli to vyresim, tak dam vedet.
diky za podnet
beecher (9270)|25.5.2006 13:44
Pripadne jeste, pokud v tom spravci zarizeni nebude zadne problemy konajici zarizeni, pak pri pripojenem PDA zkusit odinstalovat dane zarizeni (sitovy adapter), odpojit zarizeni z USB, odinstalovat AS, nainstalovat AS na verzi 4.1stazenou z webu MS a pak pripojit zarizeni.