Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upozornění na událost narozenin 15 minut před půlnocí.

sorges (22)|25.5.2006 10:08
Vlastnim MDA Vario ROM 1.6.2.3 a mám problem s upozorněním na narozeniny. V kontaktech mám u lidí nastaveny narozeniny a vždy mě to upozorňuje 15 minut před půlnocí. Nedá se někde tento čas nastavit?

Dále se mi na ty narozeniny vytvořili 4 stejné události.
Narozeniny uživatele A... Petr
Narozeniny uživatele A... Petr
Narozeniny uživatele Petr A...
Petr A...'s Birthday

Mám nainstalovaný programy PocketBreeze 5.1 a na ploše mi tyto zobrazené události zabírají hodně místa a vytváří nepřehlednost.

Děkuji za každou radu.
Jirka
kenpa (29)|23.4.2007 14:56
Právě řeším podobný problém.
Nakloval jsem si lidi do kontaktů na PC v Outlooku 2003 a zadal jsem narozeniny. A ono mi to samo vytvořilo záznamy do kalendáře, přičemž je tam 15 minut před událostí upozornění, což odpovídá 23:45 den předtím. To je k ničemu.
Jediné, co mě napadlo je prolézt tyto záznamy a nastavit si to jinak. Ale to je vopruz.
Nejlepší by bylo, aby mi to outlook nedělal vůbec a měl bych na to nějaký plugin do today, jenže všechny, co jsem si tady z freeware stáhl, jsou k ničemu. Buď to něco nedělá nebo to dělá až moc :(
sorges (22)|23.4.2007 17:07
Zatim se mi to nepodařilo nijak šikovně vyřešit, jevím jak to řeší ostatní, ale jsi první kdo na to reagoval takže to ostatním asi nevadí.
Bohužel jsem momentálně hodne zaneprázdněn a spát chodím po půlnoci. Takže namám ščas si s tim hrát a zkoušet čím by se to dalo vyřešit.
Když na něco prijdeš budu rád když se ozveš. Jestliže na neco přijdu tak se ozvu.

Jirka
kenpa (29)|24.4.2007 06:32
Tak já to nakonec pořešil pluginem do today, který mi zobrazuje narozeniny. Tudíž v Outlooku jsou mi nanic. Horší je, že to musím ručně odmazat, protože neumím outlooku zakázat generování těchto zpráv.
JiriE (117)|24.4.2007 09:03
V PocketBreeze se to zobrazení v kalendáři dá zrušit - zatržítkem "Zobrazit Speciální události v Kalendáři".