Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční upozornění na události

valep (19)|24.5.2006 16:10
Při zadání událostí mi při jejich naběhnutí v určený čas nevyskočí žádná hláška anebo zvukové oznámení a této události. Mám jako nádstavbu Pocket Informant a při zadání udalosti určím kdy se má připomenout. Dále pak v nastavení zvuky a upozornění mám zatrhnuté události, programy a oznámení a připomenutí. Na další záložce mám k upomínkám přiřazen zvuk a zobrazit na displej.
Přesto se mi nic při naběhnutí udalost nebo ukolu neobjeví.
Můžete poradit ?
Zdenek Malinsky (9781)|25.5.2006 14:00
Check Notifications - program pro zobrazení notifikací, který červeně odliší duplicitní notifikace a jedním tlačítkem v něm také duplicitní notifikace smažete.
Pokud to bude při mazání např. hlásit, že maže 38 ze 37 notifikací nebo to smaže, ale problém se neodstraní, tak pak pomůže jen hard reset.
dort (1212)|30.6.2006 19:21
no taky se s mojí "čtvrtkou a kouskem másla = Qtek 9000" rozloučily upomínky na všechno - kalendář, úkoly atd. - prostě mrtvej homolka :((

po projití registrů, pokusů s novým Pocket Mechanic - jsem našel tuhle diskuzi a vyzkoušel Zdeňkem doporučený soft :yes: - na stránkách se píše cosi o WM2003, ale buďte klidní funguje i s WM05 a to k absolutní spokojenosti po lehké domluvě ;)

nejdřív jsem smazal RUČNĚ všechny NULL položky, ale to ještě nepomohlo, a pak jsem smazal všechny alarmy z "minulosti", prostě ty co již měli proběhnout a neproběhly - a toť vše čtvrtka másla opět funguje jak má a já ušetřil jeden zbytečný HR - díky
valep (19)|8.8.2006 14:11
Nemůžu ten program na čistění duplicitních událostí najít. Stránka je nefunknční.
Kde by se to dalo ještě stáhnout?
Dík
beecher (9270)|8.8.2006 14:13
valep (19)|8.8.2006 15:05
Tak toho pána jsem se ptal než jsem se tady zeptal a nechtěl mi to najít :))
Ale stránky kam odkazuje link na download jsou mrtvé.Dá se to ještě někde splašit, nebo čím jiným ještě můžu zkontrolovat ty duplicitní položky?
Dík
Zdenek Malinsky (9781)|8.8.2006 16:49
Když jsem tam dával odkaz, bylo to funkční. Koukám, že to firma úplně sundala ze svého webu.
Proč hledáte všude možne po světě, když to máte pod nosem?
cibule_ce4you (39)|30.3.2007 23:18
652 events, 600 odmazáno včetně všech alarmů. A alarmy opět "vyskakují". Dík moc všem, kdo tady v tom vlákně poradili. A zároveň se musím pochválit: dřív než jsem se zeptal, pustil jsem se do prohledávání příspěvků. To jsem šikovne, co? ;)