Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 165

Téma: HW6915

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim, mate nekdo zkusenosti s HW6915,ktery bych si chtel poridit, nebo je to stejny prusvih jako jsem cetl o HW6515. Diky Milos
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Já si vůbec nemyslím, že 65-ka je průšvih. Koupil jsem jí od kolegy v práci, který ji používal pouze jako telefon a to ještě s problémy. Je zkrátka jinak založený, než my zde. A musím říct, že jsem táměř nadšený. Problémy některých majitelů, zejména s vypadáváním hovorů, zde průběžně v diskuzích sleduji. Mně se však nic podobného nepřihodilo. HP 6515-ku používám teď ze všech svých zařízení nejvíc. Jako komunikátor je ideální. GPS-ka chodí výborně a mám tak "vše v jednom". VARIO teď používám pouze na připojení k domácí WiFi a na psaní delších zpráv, protože má větší klávesnici. Právě WiFi mi chybí, asi to bude řešit SD kartou. Čtvercový displej mě neomezuje, protože hry nehraju a video provozuji jiným způsobem. Kdybych se teď rozhodoval, jdu do HP 6915-ky, měl bych rychlejší procesor, WiFi a WM 5. Co teď budu řešit, jsou BT sluchátka. Kdo máte nějaké poznatky, konkrétně s tímto zařízením - podělte se.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja po tomhle modelu taky vazne posilhavam. Precejenom je muj Psion 5MX tezkej kalibr na trvale noseni. Nevite nekdo, kdy se zacne tenhle iPAQ prodavat ? Nekde jsem cetl, ze v druhe polovine kvetna, ale to uz nestihnou...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Muj distributor je (hw6910 a hw6915) ma objednane, bohuzel zatim bez data dodani...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Muj distributor je (hw6910 a hw6915) ma objednane, bohuzel zatim bez data dodani...
    Koukal jsem na sunnysoft a tam dodani zmenili z kvetna na cerven.
    Treba HP jeste neco prida do vybavy :-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

hw6915 bude super stroj.Mám hw6515 a jsem úplně spojený jako V.Šťastný. Komunikátor se vším všudy.Teď jsem udělal upgrade rom na v1.21 a maká úplně skvěle, ale nesmí se na něj dát čeština od sunnysoftu, jinak nefunguje jak a je ještě pomalý-prostě čeština je čeština. Na konci roku mi firma uvolní prachy a já si ho půjdu koupit :-)) ještě vylepší mezitím rom a bude to dokonalá věc mezi komunikátory.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od Alvin
    , ale nesmí se na něj dát čeština od sunnysoftu, jinak nefunguje jak a je ještě pomalý-prostě čeština je čeština
    Tomu prosím nerozumím, když něco nefunfuje, tak to většinou není pomalé, ale není to vůbec??? Nešlo by to nějak upřesnit? Na upgrade se chystám, ale tohle mě trošku mate a odrazuje

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Prodává se už 6915 v USA? Prošel jsem všechny možné i-obchody a nic. Nemáte někdo nějaké informace?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zatim ho nenabizi ani HP Store, takze asi ne...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jiz to HP nejak protahuje. Cekam od zacatku kvetna. Asi chteji vyprodat radu 65xx nebo maji nejaky technicky problem. //Idealni by bylo, pokud by rozsirili model 69xx o UMTS nebo lepsi fotak, ale na to si musime pockat u dalsich modelu.//

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od vsa
    Jiz to HP nejak protahuje. Cekam od zacatku kvetna. Asi chteji vyprodat radu 65xx nebo maji nejaky technicky problem. //Idealni by bylo, pokud by rozsirili model 69xx o UMTS nebo lepsi fotak, ale na to si musime pockat u dalsich modelu.//
    A asi budeme cekat na konec prazdnin ani v prubehu cervna se jim to nepovedlo

Nováček
    Registrace
    May 2006

Prave jsem se dozvedel, ze hw6915 jsou v CR a v pondeli me ho z obchodu poslou. Hurraaaaa, tak ted, aby vse fungovalo a alespon z vetsi casti naplnilo me ocekavani.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

z jakého obchodu?

Nováček
    Registrace
    May 2006

http://www.topseller.cz mam to objednane od zacatku kvetna. Pak to z jejich e-shopu zmizelo. Napiste jim mail a nebo vyckejte nez ho daji znovu do nabidky. Az postou dorazi, napisu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od vsa
    Prave jsem se dozvedel, ze hw6915 jsou v CR a v pondeli me ho z obchodu poslou. Hurraaaaa, tak ted, aby vse fungovalo a alespon z vetsi casti naplnilo me ocekavani.
    hlavne nezapomen napsat jak funguje :-)

Strana 1 z 11 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. WM6, WM6.1, WM6.5 pro HP iPaq hw6915? :?:
    Od F_r_e_d v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-05-2009, 23:13
  2. No GSM hw6915
    Od martin1 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-01-2008, 17:15