Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Smartmaps a informační tabulka

michalv (77)|23.5.2006 17:16
Ahoj, když jsem nahrál do PDA novou nav. databázi, tak mi vyzkočí informační tabulka: (Navigační databáze mají rozdílné verze. Odstraňte je a proveďte jejich novou instalaci.) Tato chybová hláška se objeví, když zmáčknu informaci o verzi programu a ještě po zmáčknutí navigace z bodu A do bodu B a zmáčknu tlačítko hledat.Zkoušel jsem přeinstalovat navigační data a pořád to píše tuto hlášku.
Může mi někdo napsat jak to odstranit?
Díky za odpověď
petr22_ce4you (454)|24.5.2006 11:08
Uz to tu nekolikrat bylo - podivej se jestli nemas dvakrat databazi, jednou na karte a podruhe v pameti PDA.
michalv (77)|24.5.2006 23:14
[QUOTE="petr22"]Uz to tu nekolikrat bylo - podivej se jestli nemas dvakrat databazi, jednou na karte a podruhe v pameti PDA. [/QUOTE]
No to jsem se díval a nemám a měl jsem SMART MAPU nainstalovanou na vnitřní paměti odinstaloval a vymazal ještě ten zbytek co tam zůstal.Potom jsem to dal na paměť. kartu a dělá to neplechu
karlic (707)|25.5.2006 05:07
Podivej se, jestli nemas vytvoreny vice nez jeden z techto adresaru:
Program Files\Aponia Software\SmartMaps

Program Files\planstudio\smartmaps

smartmaps

Jinak se obrat na experty z Plan studia, kteri klientum svymi amaterskymi kousky ztezuji zivot.
michalv (77)|25.5.2006 07:51
[QUOTE="karlic"]Podivej se, jestli nemas vytvoreny vice nez jeden z techto adresaru:
Program Files\Aponia Software\SmartMaps

Program Files\planstudio\smartmaps

smartmaps

Jinak se obrat na experty z Plan studia, kteri klientum svymi amaterskymi kousky ztezuji zivot.[/QUOTE]
To znamená, když tam mám ty dva adresáře tak mám vymazat ten Program Files\planstudio\smartmaps
?
beecher (9270)|25.5.2006 08:54
Spise ten Aponia, PlanStudio je novym majitelem. Staci porovnat datumy vytvoreni a ten starsi smazat...
karlic (707)|25.5.2006 08:58
Mají v tom v PlanStudiu takový bordel, že tam klidně můžeš mít adresářů až šest. Ty tři co jsem psal jednou všechny v PDA a podruhé na kartě. Pokud by si měl 2 karty jako třeba Dell Axim, tak to tam můžeš mít klidně i 9x. Způsobuje to totálně amatérský instalátor od PlanStudia. Hlavně, že mají zajištěnou ochranu proti kopírování a na pořádný instalátor kašlou :evil:
Už se těším, až bude nějaká další konkurence, protože nyní je jen OziExplorer a oni na to hřeší, že si uživatel nějak poradí.

A teď k řešení. Pokud máš poslední verzi, tak nakopírij všechny soubory do Program Files\planstudio\smartmaps a všechny ostatní smaž. Mělo by to chodit. Pokud ne tak si stáhni z webu PlanStudia utilitku, která dělá kontrolu instalace.
Pokud ani to nepomůže, tak si v PlanStudio zajisti schůzku, zajdi k nim na kafe a ať ti to třeba 3 hodiny opravují :$:
michalv (77)|25.5.2006 23:41
[QUOTE="karlic"]Mají v tom v PlanStudiu takový bordel, že tam klidně můžeš mít adresářů až šest. Ty tři co jsem psal jednou všechny v PDA a podruhé na kartě. Pokud by si měl 2 karty jako třeba Dell Axim, tak to tam můžeš mít klidně i 9x. Způsobuje to totálně amatérský instalátor od PlanStudia. Hlavně, že mají zajištěnou ochranu proti kopírování a na pořádný instalátor kašlou :evil:
Už se těším, až bude nějaká další konkurence, protože nyní je jen OziExplorer a oni na to hřeší, že si uživatel nějak poradí.

A teď k řešení. Pokud máš poslední verzi, tak nakopírij všechny soubory do Program Files\planstudio\smartmaps a všechny ostatní smaž. Mělo by to chodit. Pokud ne tak si stáhni z webu PlanStudia utilitku, která dělá kontrolu instalace.
Pokud ani to nepomůže, tak si v PlanStudio zajisti schůzku, zajdi k nim na kafe a ať ti to třeba 3 hodiny opravují :$: [/QUOTE]
Jasný, nějak to musim vykoumat, taky se mi zdá, že od PlanStudia jsou nějaký divný.Nevim jestli ti to dělá taky, když si pustím simulaci tak u nějaké křižovatky mi to začne říkat kam mám pokračovat v jízdě a někdy to ani nedořekne.Třeba chce říct doleva a řekne "d" nebo jenom část slova.Ještě jednou díky za odpovědi
PLANstudio (171)|29.5.2006 11:06
[QUOTE="Vrzák Michal"]Ahoj, když jsem nahrál do PDA novou nav. databázi, tak mi vyzkočí informační tabulka: (Navigační databáze mají rozdílné verze. Odstraňte je a proveďte jejich novou instalaci.) Tato chybová hláška se objeví, když zmáčknu informaci o verzi programu a ještě po zmáčknutí navigace z bodu A do bodu B a zmáčknu tlačítko hledat.Zkoušel jsem přeinstalovat navigační data a pořád to píše tuto hlášku.
Může mi někdo napsat jak to odstranit?
Díky za odpověď[/QUOTE]

Na řešení podobných problémů je k dispozici SmartMaps Tools, který je ke stažení v Samoobsluze na www.pdamapy.cz

Zkontroluje duplicitní verze a adresáře, opraví zástupce, přesune data na kartu apod.

V případě problémů Vám rádi poradíme na [EMAIL=pda@planstudio.cz]pda@planstudio.cz[/EMAIL]