Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: MDA - programy na karte

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Zdravim,

mam MDA teprve kratce (tyden), ale vsimnul jsem si, ze mnohe (vetsi)programy kdyz je nainstaluju na kartu (256mb SD) nechodi (vetsinou zacnou kricet o nenalezenem dll apod.), kdyz provedu instalaci do pameti jde to bez problemu, napr. omega one fusion je jeden z prikladu, take acrobat reader mel problem, ale ten jsem pote presunul na kartu rucne a jde to.. Je to normalni?

Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

To je divny, mam MDA + 128 MB MMC, vse instaluju na kartu a nemam vubec zadny problem.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

je nejaky rozdil mezi MMC a SD? treba je to tim.. ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od imagiag
    je nejaky rozdil mezi MMC a SD? treba je to tim.. ?
    nevim jestli je to kartou, jelikoz kolega pouziva 256 MB SD a take vse v poho.

rozdil naleznete zde:

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=807

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

aha.. jinak standardni system co byl od t-mobile nebo nejaky jiny? mohli byste nekdo skusit treba ten agenda fusion nainstalovat na kartu a spustit? dalsi co mi neslo byl treba pocket artist od conduits, opet pokud ho v mda prekopiruju na kartu tak jde odtamtad spustit, po instalaci z pc na kartu primo ovsem nikoliv.. zahada..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

aha.. jinak standardni system co byl od t-mobile nebo nejaky jiny? mohli byste nekdo skusit treba ten agenda fusion nainstalovat na kartu a spustit? dalsi co mi neslo byl treba pocket artist od conduits, opet pokud ho v mda prekopiruju na kartu tak jde odtamtad spustit, po instalaci z pc na kartu primo ovsem nikoliv.. zahada..
    Zitra to vyzkousim a dam vedet.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

problem solved, bylo to kartou.. bohuzel nemeli dalsi 256 takze jsem ustoupil na 128, ale vse nainstalovat slo bez problemu (fusion tedy zrovna je lepsi hodit do pameti ), a tak jsem to uz i prehodil na xda-devel rom a radio upgrade, nakoupil software a jedu ) diky vsem za ochotu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

problem solved, bylo to kartou.. bohuzel nemeli dalsi 256 takze jsem ustoupil na 128, ale vse nainstalovat slo bez problemu (fusion tedy zrovna je lepsi hodit do pameti ), a tak jsem to uz i prehodil na xda-devel rom a radio upgrade, nakoupil software a jedu ) diky vsem za ochotu.
    tak tak, jedu na WM 2003 a radio verzi 4.21 + 128 MB MMC. Vse mam nainstalovane na karte a nemuzu si vubec stezovat. Vse jede jak ma, maximalni spokojenost

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-06-2009, 17:53
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 14-06-2008, 18:43
  3. Ztráta dat na kartě
    Od Peťass v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-11-2007, 17:37
  4. Programy na SD kartě
    Od paveluh_ce4you v sekci Zbývající PPC