Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uz FAKT neviem co s tym....

NeRo-M (8)|23.5.2006 09:32
Doteraz som mal vo svojom PDA prehravac PocketMusic (trial) ale nasiel som na nete kod na full tak som ho zadal a islo to :) ALE po par minutach to vypisuje ze mam ilegalnu verziu a program sa vypne...Tak som to skusil odinstalovat a nainstalovat znova (trial) z originalnej stranky ale stale to vypisuje ze je to ilegalna verzia :(
Nevie niekto co sa s tym da robit ?? (teda okrem hard resetu)
beecher (9270)|23.5.2006 10:10
Vime, nekrast a koupit si to. :sarcastic:
Ivo Pokorný (400)|23.5.2006 10:29
A nebo pouzit free verzi, kdy po registraci dostanes platny reg. kod. ;)
Tom&Tom (101)|23.5.2006 10:31
Tyjo trosku drsne se ptat na takovem foru verejne po cracku. Musis najit jine cesty jak si to zjistit. Proste bych necekal, ze mi nekdo tady v tom poradi na foru. Zkus SZ
NeRo-M (8)|23.5.2006 12:33
Nejde mi vobec o CRACK ,ale o totalne odinstalovanie toho softu..aby som si mohol nainstalovat original!!
Lebo aj z originalnou verziou mi to stale vypisuje..

Asi zostalo nieco z toho cracknuteho softu v registroch...ide mi o to sa toho zbavit..a pouzivat legalnu verziu:yes:
Ivo Pokorný (400)|23.5.2006 12:57
A dival jsi se alespon do registru, jestli se vsechno smazalo pripadne co tam po PocketMusic po podinstalovani zustalo tak smazal?
NeRo-M (8)|23.5.2006 14:08
To je prave to ..do registrou sa moc nevyznam. Stiahol som si Total Commander ale neviem ako to s nim mam vyhladat a vymazat...:?
flashman (1366)|23.5.2006 20:18
zkus treba zadat do vyhledávače v registrech název aplikace a potom firmu a vymazat všechny registry pod tim jménem, nebo při nejhoršim HR pomůže vždycky
Ivo Pokorný (400)|23.5.2006 20:40
Spust si total commander, klikni na ta dve zpetna lomitka, podivej se jestli tam mas klic - registry\HKLM\SOFTWARE\PocketMind
Jestli jo, tak bych ho smazal a zkusil to znovu nainstalovat.
flashman (1366)|23.5.2006 20:44
ne neni tu.. neboj se to smáznout pokud nemáš nenahraditelná data tak bys to přežil, i když by se to po.. tšch klíčů na ty aplikace tam většinou bejvá víc tak hledej dál
Erikt68i (266)|23.5.2006 21:34
Obávám se, že toto vše nepomůže. Programátoři nejsou tak ...... aby rovnou pod jménem programu, nebo firmy nechali ležet klíč o neplatné registraci! pokud mé zkušenosti sahají, tak vždy jsou tyto klíče jakoby neutrální a jsou většinou v oblasti HKEY_CLASSES_ROOT/CLSID a zaklety ve změť číselných klíčů.
Jediný způsob podle mne, který na toto platí je:
1. Kompletní záloha uložená mimo PDA !!! a dokonale spolehlivá a ověřená!!!
2. HardReset !!!!
3. instalace prográmku SSNAP (je ve free sekci) a jeho spuštění pro kompletní otisk registrů v systému které program uloží do souboru.
4. instalace zlobivého programu.
5. Znovuspuštění SSNAP a záznam registrů.
6. Porovnání těchto souborů, buď v PC pomocí TotalCommandera nebo v PDA pomocí IDIFF - taky ve free sekci.
7. nalezené rozdíly nám ukáží i ten zlobivý klíč!! Případně pokračujeme pokusem o registraci a postup opět zopakujeme.
8. Vyhodnotíme ten zlobivý klíč. Uděláme HardReset a obnovíme zálohu. Nastartujeme jakýkoli editor registrů a klíč odstraníme. A máme hotovo.
Doufám, že tento návod nebude důvodem k flame diskuzi o warez a pod. Nebylo mým úmyslem!!
flashman (1366)|23.5.2006 21:46
no, mě třeba trial card exportu funguje furt dál, když vymažu všechny registry o něm a nainstaluju ho znova
Erikt68i (266)|23.5.2006 21:55
Vyjímky potvrzují pravidlo :D :D :D
flashman (1366)|23.5.2006 21:58
a btw zkusil sem vymazat celej : HKEY_CLASSES_ROOT/CLSID a card export furt nejede.. akorát se mi zkoro zhroutil systém..
NeRo-M (8)|23.5.2006 22:07
Dik za rady:) ..aj ked ten Hard reset este zvazim..(zatial som v PDA-ckach zaciatocnik:sarcastic: ) Tak vidim ze som si to pekne ... No co uz budem musiet pouzivat iny prehravac na mp3.
btw/offtopic Neviete o niakom dobre vyzerajucom MP3 prehravaci? Teda okrem PocketMusic-u(Staci mi nazov pripadne web produktu ):)
ElSoft (1244)|23.5.2006 22:22
[QUOTE="NeRo-M"]Nejde mi vobec o CRACK ,ale o totalne odinstalovanie toho softu..aby som si mohol nainstalovat original!!
Lebo aj z originalnou verziou mi to stale vypisuje..

Asi zostalo nieco z toho cracknuteho softu v registroch...ide mi o to sa toho zbavit..a pouzivat legalnu verziu:yes: [/QUOTE]

k čemu jiný? :O ještě v poledne jsi psal že máš originál :sarcastic: tak si ho můžeš po HR nainstalovat ;)
Kasei (89)|23.5.2006 22:36
[QUOTE="NeRo-M"] Neviete o niakom dobre vyzerajucom MP3 prehravaci? Teda okrem PocketMusic-u(Staci mi nazov pripadne web produktu ):) [/QUOTE]
Nevim proc shanet crack na pitomou komerci kdyz nejlepsi MP3 playery jsou free - MortPlayer, GSPlayer.... Staci se kouknout do sekce freeware zde na ce4you
flashman (1366)|24.5.2006 07:40
a podle mě navíc na mp3 bohatě stačí Media Player