Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Navigace v USA

Miranda (8)|23.5.2006 01:13
Dobry den Vazeni diskutujici,
na podzim odletam do Noveho Mexika a rad bych na cestu pribalil i nejakou tu navigaci. Poradite neco pro USA? Diky

P.S.: forum jsem zkousel prohledavat,ale nenasel. Pokud neco podobneho jiz je, moc se omlouvam.
Miranda (8)|23.5.2006 01:46
Tak poradil strycek Google
Zde

Ted se v tom jen vyznat. Ale asi skoncim u overeneho TomToma
martinhamr_ce4you (486)|23.5.2006 10:23
Navigon!
tortoise (546)|23.5.2006 10:29
Projezdil jsem s TT5 docela velkej kus Států a mohu ho doporučit, neztratíš se s ním. V zásadě mi vadily dvě věci - občasné nepřesnosti v mapách, např. posunuté silnice nebo odbočky (nebylo to špatným signálem) a relativně málo bodů zájmu, přestože jsem nepoužíval Major Roads, ale mapy jednotlivých států. Ohledně těch POI - ne že by jich tam nebylo hafo, ale když jsem třeba tuším v Texasu nechal hledat Golden Corral (můj oblíbený řetězec All you can eat), tak jich tam moc nenašel, ačkoliv jich tam v reálu bylo víc. Tož asi tak. Jinak plánování cesty, odhad příjezdu apod. - super. I když vidět na displeji "další změna za 890 mil" je docela hukot.
martinhamr_ce4you (486)|23.5.2006 11:52
pedro_ce4you (4)|7.6.2006 16:29
V USA dobře funguje TT5 s mapami USA, bohužel (jak už tady padlo) s občasnými nepřesnostmi. Taky v okolí velkých měst, kde je změť dálnic, se TT někdy nechytá. Hlavně tam, kde vedou souběžně třeba tři dálnice nebo jsou postaveny úplně nové dálniční spojky (např. kolem Washingtonu).