Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FS loox c550 + nokia 6230i(jako modem),prosim pomoc

darkan (13)|22.5.2006 17:51
Dobry den chtel jsem vas pozadat o pomoc s nastavenim tohoto telefonu jako modemu..Abych rekl pravdu tak toto je moje prvni PDA a moc si s tim nevim rady...Zkousel jsem to i pres zabudovany program (FSC Connect) ale ani tak se mi to nepomohlo...Cetl jsem i navod tady v sekci pro zacatecniky ale ukazuji se mi tam jine obrazovky...Po zvoleni nazvu a modemu po me PocketpC chce směrové číslo země a telefonni cislo a prave tady nevim co doplnit a bez cisla me to nepusti dal....Mohl byste mi nekdyo poradit ?
tomasd_ce4you (87)|22.5.2006 19:54
6230i jsem dlouho s ppc bez problemu pouzival. Vytacene cislo zalezi na operatorovi. U eurotelu pouzivam cislo *99***1# a zvlastni prikazy pro modem +CGDCONT=1,"IP","INTERNET"
jixjox (59)|22.5.2006 21:31
tady máš návod: https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=57

1. start - nastavení - připojení - připojení -přidat nové připojení modemem

2.zadat název připojení, jako modem zvolit bluetooth - klikni na další

3. zvolíš telefon, u kterého máš nastaveno partnerství - klikni na další

4. pak už postupuješ podle návodu - zadat vytáčené číslo, někde v rozšířeném nastavení vytáčecí řetězec z návodu. dej pozor aby byl přesně.

darkan (13)|23.5.2006 20:21
Jak uz sem psal navod jsem cetl ale tam to popsano neni...Nevite nekdo prosim jake je to cislo pro vodafone ????
Bobanovicz (511)|23.5.2006 21:42
[QUOTE="darkan"]Jak uz sem psal navod jsem cetl ale tam to popsano neni...Nevite nekdo prosim jake je to cislo pro vodafone ????[/QUOTE]

Jsi si jistý, že jsi ten návod četl? Pro Vodafone tam návod je a to číslo je tam uvedeno několikrát.
darkan (13)|1.6.2006 11:01
Diky moc za pomoc uz mi to funguje.Muzete tohle tema uzavrit.